Jaunumi

28. decembrī īpašā cena biļetēm uz JANVĀRA izrādēm!

Sagaidot Jauno gadu Leļļu teātris vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28. decembrī tiks rīkota akcija - no plkst. 10:00 līdz 17:00 visas biļetes uz janvāra izrādēm tiks piedāvātas tikai par 5 LVL.

Lasīt vairāk

Leļļu teātrī tapis unikāls iestudējums - marionešu izrāde vismazākajiem "Trīs sivēntiņi un vilks"

Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi – trīs jautri brālīši.... Latvijas Leļļu teātra krievu trupā tie atgriezīsies jau 21. decembrī – neierastā, bet ļoti mīlīgā veidolā.

Lasīt vairāk

Daina Strelēvica - Latvijas lepnums 2013!

Leļļu teātris sirsnīgi sveic savu ilggadējo darbinieci un neskaitāmu izrāžu dziesmu tekstu autori Dainu Strelēvicu ar Latvijas lepnuma titula iegūšanu! Daina teātrī strādājusi par sabiedrisko attiecību speciālisti, organizējusi dažnedažādus pasākumus, tulkojusi un rakstījusi bērnu lugas, taču visneatsveramākais ieguldījums Leļļu teātra repertuārā ir brīnišķīgie, asprātīgie un skanīgie dziesmu teksti, ko bērni turpina skandināt vēl ilgi pēc izrādes beigām. No pašlaik repertuārā esošajiem iestudējumiem tos var dzirdēt izrādēs „Pīļu namiņa noslēpums”, „Rūķis – sveču lējējs”, „Sniega karaliene”, „Saulīte un sniega cilvēciņi”, „Ērkšķrozīte”, „Gudrais zobiņš” un „Lācītis sirsniņā”, no kurām pēdējām divām Daina Strelēvica ir arī pašas lugas autore.

Lasīt vairāk

Lielisks pārsteigums svētkos - DĀVANU KARTE izrādes apmeklējumam!

Saldumi apēdas, mantas salūzt, bet bērnības iespaidi saglabājas visu mūžu. Kuram gan nav palicis atmiņā kāds bērnības teātra apmeklējums - spilgtu sajūtu mozaīka, kurā iezīmējas vien dažas epizodes - nepacietīgas gaidas, pucēšanās, steiga nenokavēt, nedaudz kutinošais satraukums, nodziestot gaismai zālē, izrādes varoņi un notikumi, bet pāri visam - apsarmojusī saldējuma kokteiļa glāze, kurai par godu izstāvēta garumgara rinda. Uzdāvini šādu neaizmirstamu piedzīvojumu arī savam, radu vai draugu bērnam!

Lasīt vairāk

Leļļu teātra Ziemassvētku PIEDĀVĀJUMS!

Lai rastos gaišā Ziemassvētku sajūta, reizēm pietiek ar vienu skaistu pasaku. Skaistas ziemas pasakas, ko iespējams noskatīties gan teātrī, gan pasūtīt pie sevis izbraukumā, šogad decembrī un janvārī kā katru gadu Jums piedāvā Latvijas Leļļu teātris.

Lasīt vairāk

Noslēdzies „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums

No 23. oktobra līdz 21. novembrim norisinājās skatītāju balsojums par trim galvenajām „Spēlmaņu nakts” 2013 nominācijām – Gada teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise. NOSKAIDROTI SKATĪTĀJU BALSOJUMA IZLOZES UZVARĒTĀJI

Lasīt vairāk

Apmeklē Latvijas Leļļu teātra izrādes novembrī un saņem dāvanu!

Latvijas Leļļu teātris visu novembri sadarbosies ar A/S „Tukuma Piens”, katram bērnu izrādes apmeklētājam dāvinot jaunos „Baltais” biezpiena sieriņus „Medus kūka”.

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris sāk rudens viesizrāžu maratonu!

Latvijas Leļļu teātris sācis savu ikgadējo rudens viesizrāžu maratonu pa Latvijas reģionu pilsētām. Mēneša laikā aktieri ar lellēm sniegs izrādes 18 kultūras namos.

Lasīt vairāk

Sākas „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums

Gada balva teātrī „Spēlmaņu nakts” šogad norisināsies jau 20. reizi un kopš 2003. gada arī skatītājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par sezonas labākajām izrādēm, aktrisēm un aktieriem.

Lasīt vairāk

Sestdien Leļļu teātrī tiks izstādīts Pasaules Dabas Fonda KOKS

Sestdien, 19. oktobrī Latvijas Leļļu teātrī tiks izstādīta Latvijas Mākslas akadēmijas studentu veidotā instalācija „Es mīlu mežu”. Instalācija ir daļa no plašākas Pasaules Dabas Fonda akcijas, kuras laikā tiek apkopoti iespaidi par meža nozīmi cilvēka dzīvē.

Lasīt vairāk

Leļļu teātrī top "Brēmenes muzikanti". Kā tas notiek...

Leļļu teātrī patlaban top izrāde "Brēmenes muzikanti". Kā tas notiek...

Lasīt vairāk

Sižets par izrādi "Pavasara atmoda" LTV Nakts ziņās

Piektdien, 27.septembrī LTV Nakts ziņās tika rādīts Andreja Volmāra gatavotais sižets par izrādi "Pavasara atmoda"!

Lasīt vairāk

Leļļu teātrī top izrāde mazajiem „Brēmenes muzikanti”

Jau vairāk kā mēnesi režisors Ivars Lūsis strādā gandrīz ar visiem Leļļu teātra aktieriem. Mākslinieces Anitas Znutiņas-Šēves pārraudzībā top krāsainas maskas, četrās no kurām nepārprotami atpazīstami gailis, ēzelis, suns un kaķis. Leļļu teātris gatavojas „Brēmenes muzikantu” pirmizrādei 12.oktobrī.

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris sveic dzimšanas dienā ilggadējo teātra galveno administratori Dzidru Ādamu!

Latvijas Leļļu teātris sveic teātra ilggadējo galveno administratori Dzidru Ādamu 80.dzimšanas dienā!

Lasīt vairāk

Baltā nakts 2013 Latvijas Leļļu teātrī

Paldies Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" rīkotājiem par iespēju piedalīties! SKATĪTIES VIDEO

Lasīt vairāk

Leļļu teātra galvenā režisore Vija Blūzma stāsta par piedalīšanos festivālā Dānijā

Sižets par Leļļu teātra piedalīšanos starptautiskajā Bornholmas leļļu teātru festivālā Dānijā - kanālam "Pervij Baltijskij kanal" stāsta teātra galvenā režisore Vija Blūzma...

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris izsludina lugu konkursu „Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”

Latvijas Leļļu teātra lugu konkursa „Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu” NOLIKUMS

Lasīt vairāk

Leļļu teātris pirmo reizi piedalīsies Mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts”

Pirmo reizi Mūsdienu kultūras forumā piedalīsies arī Latvijas Leļļu teātris, kura Lielajā zālē 7.septembrī pl.20:00 būs iespēja bez maksas noskatīties režisora Ģirta Šoļa iestudēto izrādi „Divas Lotiņas”.

Lasīt vairāk

Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā festivālā Dānijā

4.septembrī Latvijas Leļļu teātra aktieri un galvenā režisore Vija Blūzma dosies uz Dānijai piederošo Bornholmas salu, lai piedalītos starptautiskajā Leļļu teātru festivālā.

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris sagaidot 1. septembri rīkos „Īpašo cenu dienas”

Par godu jaunā mācību gada sākumam Leļļu teātris vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28., 29. un 30.augustā tiks rīkota akcija - veselas trīs dienas no plkst. 12:00 līdz 15:00 visas biļetes uz septembra izrādēm tiks piedāvātas par īpašām cenām.

Lasīt vairāk

Uzmanību! Izmaiņas Leļļu teātra septembra repertuārā

Sakarā ar to, ka Latvijas Leļļu teātris uzaicināts piedalīties un pārstāvēt Latviju Starptautiskajā Bornholmas Leļļu teātru festivālā, 6.septembrī pl.18:30 izrādes „Joka pēc alfabēts” vietā tiks rādīta Vijas Blūzmas režisētā izrāde „Lellīte Lolīte”.

Lasīt vairāk

Uzmanību! Nomainīta izrāde!

Uzmanību! Aktrises slimības dēļ šodien, 23.augustā pl. 18:30 izrādes "Lācītis sirsniņā" vietā tiks rādīta izrāde "Viena maza turku pupa". Iegādātās biļetes būs derīgas, bet, ja kāda iemesla dēļ skatītājs tomēr nevēlēsies apmeklēt nomainīto izrādi, biļetes būs iespējams atgriezt teātra kasē. Leļļu teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Lasīt vairāk

Izmaiņas Leļļu teātra augusta repertuārā

Leļļu teātris vēlas vērst skatītāju uzmanību uz izmaiņām augusta repertuārā!!!

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris sāk jauno sezonu

Vakar tika svinīgi atklāta Leļļu teātra jaunā sezona. Pēc tradicionālās sanākšanas Lielajā zālē, kur teātra kolektīvs tika iepazīstināts ar jaunās sezonas aktualitātēm, kā arī ar jaunajiem kolēģiem, sekoja nu jau par tradīciju kļuvušais direktora Viļņa Beķera sezonas atklāšanas pārsteigums.

Lasīt vairāk

Nākamnedēļ Latvijas Leļļu teātris sāks jauno sezonu

Jau nākamnedēļ no vasaras atvaļinājuma atgriezīsies Latvijas Leļļu teātra kolektīvs, lai sāktu gatavošanos jaunajai, 69. sezonai. 2013./2014. gada sezonu, kas solās būt gana ražīga, Leļļu teātra darbinieki atzīmēs ar svinīgu kopā sanākšanu pēc vasaras brīvdienām – sezonas atklāšanas pasākumu 6.augustā.

Lasīt vairāk

Sezonas noslēgums tuvojas!

Latvijas Leļļu teātris gatavojas sezonas noslēgumam šo ceturtdien, 20.jūnijā. Līdz ar lellēm, aktieriem un režisoriem, kas atpūtīsies pēc ražīgas darba sezonas, vasaras brīvdienās - no 21.jūnija līdz 22.jūlijam būs slēgta arī Leļļu teātra kase. Biļetes iepriekšpārdošanā uz augusta izrādēm varēs iegādāties visās "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā. UZ TIKŠANOS AUGUSTĀ!

Lasīt vairāk

Muzeju naktī Leļļu teātrī pabijuši ap 2000 apmeklētāji (VIDEO)

Leļļu teātrim par prieku 18.maija vakars izvērtās visai spraigs, jo Muzeju nakts ietvaros teātrī paviesojās ap 2000 visdažādākā vecuma cilvēki – gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan gados vecāki apmeklētāji.

Lasīt vairāk

Leļļu teātra PĒDĒJĀ BRĪŽA piedāvājums!

Tikai šodien, 15.maijā, un rīt, 16.maijā, līdz plkst.16.00 iespējams izmantot Leļļu teātra PĒDĒJĀ BRĪŽA piedāvājumu – iegādāties biļeti uz 19.maija izrādi „Pasaka par Rumpelrūķi” tikai par 3 LVL!

Lasīt vairāk

Sācies skatītāju balsojums par Latvijas Leļļu teātra 2012. / 2013. gada sezonas labākajiem

Lai noskaidrotu, kas 2012./2013. gada sezonā Latvijas Leļļu teātra lielajiem un mazajiem apmeklētājiem šķitis interesantākais, pārsteidzošākais un patīkamākais piedzīvojums un kas šoreiz būtu pelnījis titulu „Leļļu pavēlnieks”, Leļļu teātris turpina pērn aizsākto tradīciju un līdz 9. jūnijam aicina skatītājus balsot par labāko aktrisi, aktieri un izrādi gan latviešu, gan krievu trupā.

Lasīt vairāk

ŠO PIEKTDIEN, 10.maijā - "Sarkangalvītes" PIRMIZRĀDE!

Brāļu Grimmu pazīstamās pasakas „Sarkangalvīte” jauniestudējums ir īsta intriga, jo mēģinājuma process ar aktieriem Daci Vītolu, Audru Pētersoni un Anriju Sirmo notiek aiz aizvērtām durvīm, vien leļļu darbnīcās čaklo leļļu meistaru rokās pavīdējušas glītas pelēkā toņu gammā ieturētas, lelles – vecmāmiņa, Sarkangalvīte, mednieks – kurām rūpīgi izstrādātas pat vissmalkākās detaļas.

Lasīt vairāk

Ivars Lūsis Leļļu teātrī veido izrādi jauniešiem. PIRMIZRĀDE 17.maijā!

Režisors Ivars Lūsis kopā ar Leļļu teātra aktieriem patlaban iestudē izrādi jauniešiem no 14 gadu vecuma – Franka Vēdekinda lugu „Pavasara atmoda”, kas pirmizrādi piedzīvos 17.maijā.

Lasīt vairāk

Leļļu teātra izrādes aprīlī kļūs garšīgākas!

Latvijas Leļļu teātra izrādes visa aprīļa garumā kļūs garšīgākas. Katram, kurš tās apmeklēs, būs iespēja nogaršot biezpiena sieriņa "Baltais" svaigāko gardumu "Skudru pūznis".

Lasīt vairāk

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.