Jaunumi

Izdota Latvijas Leļļu teātra Pirmizrāžu hronoloģija 1944 – 2014

Apgāds „Zinātne” laidis klajā teātra vēsturnieka Alda Linē sastādīto Latvijas Leļļu teātra Pirmizrāžu hronoloģiju, kas aptver iestudējumus no teātra pirmsākumiem 1944. gadā līdz pat mūsdienām.

Lasīt vairāk

Jaunā Ziemassvētku izrāde "Ezītis un egle" ir klāt!

Kā zināt, kad pienācis Jaunais gads? Ko darīt, ja mežā nav eglīte ko izpušķot? Meža zvēri – Lācēns, Vāvere, Vilks, Lapsa un Ezītis sāk aizrautīgi gatavoties svētkiem. Vai viņiem izdosies laicīgi atrast savu Jaungada eglīti? IZRĀDES RĪGĀ - 13., 24. decembrī un 3. janvārī

Lasīt vairāk

Šodien PIRMIZRĀDE - "Emīls uz Berlīnes zēni"! VIDEO

Šodien, 31. oktobrī plkst. 18:30 PIRMIZRĀDE - "Emīls uz Berlīnes zēni"! SKATĪTIES VIDEO

Lasīt vairāk

LEKCIJU CIKLA "Latvijas Leļļu teātrim 70" PROGRAMMA!

Latvijas Leļļu teātris aicina visus interesentus apmeklēt lekciju ciklu - septiņas sarunas par septiņām Latvijas Leļļu teātra desmitgadēm. Par radošām veiksmēm, meklējumiem un eksperimentiem. Par laiku, lellēm, to radītājiem un dzīvi. Nopietni. Un ar smaidu... Lai iepazītos ar cikla programmu, LASĪT TĀLĀK

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris ar koncertuzvedumiem viesosies piecās reģionu speciālās internātpamatskolās

Latvijas Leļļu teātris oktobrī un novembrī ar koncertuzvedumu “Viens, divi, trīs – nu Tu esi brīvs!” viesosies piecās reģionu speciālās internātpamatskolās. Sadarbībā ar banku Citadele izdosies iepriecināt gandrīz 1000 bērnus dažādās Latvijas vietās.

Lasīt vairāk

LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRIS aicina apmeklēt lekciju ciklu par Leļļu teātra vēsturi

LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRIS aicina interesentus apmeklēt lekciju ciklu „LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRIM 70”. Ieeja bez maksas!

Lasīt vairāk

GODA LELLES vēlēšanas Leļļu teātrī! VIDEO

4. oktobrī - Latvijas Leļļu teātra dzimšanas dienā - norisinājās LEĻĻU VĒLĒŠANAS, kurās bērni ievēlēja GODA LELLE! VIDEO

Lasīt vairāk

Piesakies Leļļu teātra YOUTUBE kanālam!

Piesakies Leļļu teātra YOUTUBE kanālam un uzzini visu par teātri!

Lasīt vairāk

FOTOLOGO un apsveikuma kartiņas tapšana 6. septembrī. VIDEO

FOTOLOGO un apsveikuma kartiņas tapšana 6. septembrī. VIDEO

Lasīt vairāk

Leļļu teātra aktiera un režisora Edgara Kaufelda saruna Latvijas Radio raidījumā "Monopols"

Latvijas Leļļu teātra aktiera un režisora Edgara Kaufelda saruna Latvijas Radio raidījumā "Monopols" 3. septembrī

Lasīt vairāk

HERBE AR LIELO CEPURI - pirmizrādes gaidās. VIDEO

neliels ieskats sezonas pirmajā pirmizrādē HERBE AR LIELO CEPURI...

Lasīt vairāk

Leļļu teātris septembrī - pirmizrāde un pasākumi!

Latvijas Leļļu teātris septembrī plāno virkni aktivitāšu - savas 70. jubilejas sezonas ieskandināšanu un sezonas pirmo pirmizrādi 6. septembrī, kā arī dalību Dailes teātra skolas sākuma pasākumā 1. un 2. septembrī...

Lasīt vairāk

Leļļu teātris sāk jubilejas sezonu!

Jau 5. augustā teātra kolektīvs pulcēsies kopsapulcē, lai ar jaunu iedvesmu sāktu 70. dzimšanas dienas sezonu. Ar izrādi "Makss un Morics" no 9. augusta gaidīsim atgriežamies arī skatītājus, kurus šosezon gaida daudz jaunu, interesantu iestudējumu. Gādāsim arī par aizraujošu jubilejas ārpusrepertuāra programmu - lekciju ciklu par teātra vēsturi, dziesmu CD, ceļojošu leļļu izstādi un citiem pasākumiem. Lasi tālāk un uzzini vairāk par teātra plāniem 2014./2015. gada sezonā...

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris noslēdz sezonu!

Latvijas Leļļu teātris šodien, 19. jūnijā, ar izrādi „Skroderdienas Silmačos” noslēgs savu 69. sezonu. Līdz ar teātra lellēm un aktieriem, kas dosies vasaras atpūtā, no 20. jūnija būs slēgta arī teātra kase, kas atsāks darbu 21. jūlijā. Līdz tam biļetes uz augusta un septembra izrādēm būs pieejamas iepriekšpārdošanā citās „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Latvijas Leļļu teātra jaunā sezona sāksies 9. augustā. Uz tikšanos!

Lasīt vairāk

"Snaudošā pūķa pasaka" saņēmusi balvu Starptautiskajā teātru festivālā VALISE Polijā

Latvijas Leļļu teātris sestdien, 14. jūnijā, veiksmīgi atgriezās no 27. Starptautiskā teātru festivālā VALISE (Polija), kur izrāde "Snaudošā pūķa pasaka" ieguva žūrijas balvu par labāko skatuvisko stāstījumu.

Lasīt vairāk

„Snaudošā pūķa pasaka” atlasīta dalībai festivālā Polijā

Šorīt Latvijas Leļļu teātra izrādes „Snaudošā pūķa pasaka” aktieri devušies uz Lomžu (Polija), lai piedalītos 27. Starptautiskajā teātru festivālā VALISE. Tieši mūsu izrādei rīt, 11. jūnijā būs gods atklāt festivāla programmu.

Lasīt vairāk

Muzeju nakts 2014 VIDEO

lai noskatītos VIDEO, atvērt ziņu

Lasīt vairāk

Muzeju nakts 2014 foto mirkļi Leļļu teātrī

Piedāvājam ieskatu Muzeju nakts 2014 norisē Leļļu teātrī! Lai aplūkotu FOTOGALERIJU, atvērt ziņu

Lasīt vairāk

Leļļu teātris Muzeju naktī!!!

Jau 4. gadu pēc kārtas Latvijas Leļļu teātris ar aizraujošu programmu piedalās Muzeju nakts pasākumā. Šoreiz Jums būs iespēja paviesoties "Kādā sarkanā, sarkanā vakarā...", iepazīstot teātra mistiskākos nostūrus. Lasiet variāk par pasākuma programmu un vēlamajiem sagatavošanās darbiem...

Lasīt vairāk

Leļļu teātrī viesojās Ziņas bērniem!

Latvijas Leļļu teātrī pirms pirmizrādes "Trīs sivēntiņi un vilks" viesojās Bērnu ziņas! VIDEO

Lasīt vairāk

Izsalkušais Leļļu teātra vilks mēģina apēst LTV mikrofonu

Viens no Latvijas Leļļu teātra (LLT) izrādes „Trīs sivēntiņi un vilks” varoņiem - vilks,demonstrējot savu izsalkumu, intervijas laikā mēģināja apēst Latvijas Televīzijas kultūras ziņu žurnālista pastiepto mikrofonu. Skatīties sižetu

Lasīt vairāk

Šonedēļ PIRMIZRĀDE - marionešu izrāde vismazākajiem "Trīs sivēntiņi un vilks"

Sestdien, 15. martā pl. 14:00 Leļļu teātra Mazajā zālē gaidāma PIRMIZRĀDE unikālam iestudējumam - marionešu izrādei bērniem no divu gadu vecuma "Trīs sivēntiņi un vilks". IZSLUDINĀTAS PAPILDIZRĀDES 9. APRĪLĪ PL.18:30 UN 29. MAIJĀ PL. 18:30!

Lasīt vairāk

Mūžībā aizgājis Leļļu teātra aktieris Jānis Ķekars

Atvadīšanās no aktiera notiks 8. martā plkst. 15:00 Kandavas kapličā, apbedīšana Korģeļciema kapos.

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde 2014

Paldies Olimpiādes dalībniekiem un atbalstītājiem! VIDEO

Lasīt vairāk

Top leļļu izrāde par pasaules slavenākajiem delveriem Maksu un Moricu

Jau pēc nepilna mēneša Latvijas Leļļu teātrī savus niķus un stiķus izstrādās pasaules slavenākie delveri Makss un Morics, kuru tēlos iejutīsies aktieri Artūrs Putniņš un Daumants Švampe.

Lasīt vairāk

Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde jau šo svētdien

16. februārī jau piekto gadu pēc kārtas Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē norisināsies Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde – aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm svaigā gaisā teatrālās noskaņās. Katru gadu par šī notikuma patronu kļūst kāds olimpietis – šogad lielos un mazos sportiskajās distancēs vadīs kamaniņu braucēja Anna Orlova, kura dalībniekiem būs sagatavojusi arī īpašu pārsteigumu. Lai arī ziema mūs nelutina ar baltumu, SLĒPOŠANAS TRASĒ SNIEGS VĒL IR PIETIEKAMI, lai pasākums noritētu tikai ar niecīgām izmaiņām scenārijā.

Lasīt vairāk

Leļļu teātra grāmatu draugi darbībā. 2014. gada 18. janvāris

Latvijas Leļļu teātra grāmatu draugiem bija patiess prieks un gandarījums piedalīties vēsturiskajā grāmatu "ceļošanā" no vecās LNB ēkas uz jauno! VIDEO

Lasīt vairāk

Martā skatītājus gaida 3 pirmizrādes

Sākusies biļešu tirdzniecība uz marta izrādēm! Tuvojoties pavasarim, Leļļu teātris piedāvā 3 jaunas izrādes. Vairāk par tām lasiet šeit un mājaslapas izrāžu sadaļā, savukārt ar repertuāru varat iepazīties repertuāra sadaļā.

Lasīt vairāk

„Leļļu pasaules goda pilsonim” Pāvilam Šenhofam apritētu 90 gadi

Latvijas Leļļu teātrim, kas nākamās sezonas sākumā svinēs savu 70. dzimšanas dienu, 2014. gads paies ne tikai kā teātra jubilejas gads, bet arī kā teātra ilggadējā scenogrāfa un galvenā mākslinieka Pāvila Šenhofa 90. dzimšanas dienas gads. Apaļo jubileju viņš atzīmētu 5. janvārī. Par godu mākslinieka deviņdesmitgadei izdevniecība NEPUTNS martā laidīs klajā Alda Linē sarakstīto monogrāfiju „Leļļu pasaules goda pilsonis” – līdz šim apjomīgāko pētījumu par Pāvila Šenhofa dzīvi un daiļradi.

Lasīt vairāk

2014

Lasīt vairāk

2013

Lasīt vairāk

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.