Jaunumi

No 15. - 31. decembrim Latvijas Leļļu teātrī būs sastopams Ziemassvētku vecītis!

No 15.-31. decembrim Latvijas Leļļu teātrī būs sastopams Ziemassvētku vecītis!

Lasīt vairāk

LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRA PROGRAMMA MUZEJU NAKTĪ 2017

LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRIS PIEDALĪSIES STARPTAUTISKAJĀ AKCIJĀ MUZEJU NAKTS 2017. SKATĪT PASĀKUMA PROGRAMMU ->

Lasīt vairāk

Uzmanību! Nomainīta izrāde 5. februārī!

UZMANĪBU! Sakarā ar aktrises slimību svētdien, 5. februārī plkst. 11:00 izrādes "Trīs sivēntiņi un vilks" vietā tiks rādīta izrāde "Viena maza turku pupa"! Iegādātās biļetes būs derīgas, bet, ja kāda iemesla dēļ skatītājs tomēr nevēlēsies apmeklēt nomainīto izrādi, biļetes būs iespējams nodot teātra kasē. Leļļu teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām! Jautājumu gadījumā lūdzam vērsties teātra administrācijā pa tālruni 67285418.

Lasīt vairāk

“Medus dienas” Latvijas Leļļu teātrī – februāra izrādes par īpašu cenu

Latvijas Leļļu teātris divas dienas – 1. un 2. februārī rīko akciju “Medus dienas”, kuru laikā biļetes uz visām februāra izrādēm maksās tikai 7,00 eiro Mazajā zālē un 8,00 eiro Lielajā zālē!

Lasīt vairāk

Top Antona Čehova stāsta "Kaštanka" iestudējums Dmitrija Petrenko režijā

Režisors Dmitrijs Petrenko, kurš par savu iestudējumu “Neglītais pīlēns” Leļļu teātrī 2015. gadā saņēma Spēlmaņu nakts balvu, nu ķēries pie otrā izaicinājuma – Antona Čehova stāsta “Kaštanka” veidošanas skolas vecuma bērniem. Pirmizrāde gaidāma 22. janvārī pulksten 15.00 Leļļu teātra Mazajā zālē.

Lasīt vairāk

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.