Jautājumi un atbildes

Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma.

Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Izrādes vecuma ierobežojums norāda, kāds ir JAUNĀKAIS vecums, no kāda izrāde būtu piemērota skatītājiem - ņemot vērā izrādes garumu, sarežģītību, teksta uztveramību attiecīgajā vecumā. 

2+ izrādes būs piemērotākas pavisam maziem bērniņiem - tās nebūs pārāk garas, tajās nebūs pēkšņu skaņu vai gaismu efektu, kas var mazos skatītājus nobiedēt, stāsts un dialogi būs piemēroti divgadnieka uztverei. 

4+/5+ izrādes no jaunāka vecuma izrādēm visbūtiskāk atšķirsies ar abstrakcijas pakāpi un teksta sarežģītību, kuras uztveršanai nepieciešamas plašākas valodas zināšanas un lielāka koncentrēšanās pakāpe, arī izrāžu cēlienu garums var būt ilgāks. Šīs izrādes labprāt skatās arī vecāki bērni sākomskolas vecumā

6+/7+/8+ izrādes savā stilistikā un tematikā vairāk paredzētas skolas vecuma bērnu auditorijai. 

Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai un kam norādīts vecuma ierobežojums 16+, bērni līdz 16 gadu vecumam var netikt ielaisti.

 

 

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.