Jaunumi

Latvijas Leļļu teātris sāk rudens viesizrāžu maratonu!

Latvijas Leļļu teātris sācis savu ikgadējo rudens viesizrāžu maratonu pa Latvijas reģionu pilsētām. Mēneša laikā aktieri ar lellēm sniegs izrādes 18 kultūras namos.

Latvijas Leļļu teātris sācis savu ikgadējo rudens viesizrāžu maratonu pa Latvijas reģionu pilsētām. Mēneša laikā aktieri ar lellēm sniegs izrādes 18 kultūras namos.

Viesizrāžu maratons tika uzsākts jau vakar, 24.oktobrī, kad jautrie alfabēta skaitītāji – aktieri Dace Vītola, Santa Didžus un Anrijs Sirmais ar izrādi „Joka pēc alfabēts” devāsuz Līgatnes kultūras namu . Šo, pēc Indra Sproģes grāmatiņas veidoto iestudējumu, plānots parādīt arī mazajiem skatītājiem Bauskā, Lubānā, Cesvainē, Gulbenē, Pļaviņās, Līvānos, Rēzeknē, Preiļos, Krustpilī, Madonā, Aizkrauklē, Valmierā, Valkā, Priekuļos un Iecavā.

Berģu kultūras centrā 5.novembrī būs skatāma spāņu režisora Plamena Dipčikova iestudētā „Pasaka par Rumpelrūķi” (pēc brāļu Grimmu pasakas „Punduris” motīviem) - pamācošs un daudzu atziņu piepildīts stāsts par Rumpelrūķi, kurš palīdzēja kāda dzirnavnieka meitai, samaksā pieprasot visdārgāko.... Izrādē piedalās piecas lelles - dzirnavnieks, dzirnavnieka meita jeb karaliene, karalis, princis, Rumpelrūķis, kā arī objektu lelle- prinča zirgs, kas veidots no pītiem groziem, un ēnu tēls- Nabadzība. Visus tēlus iedzīvina divi aktieri – Dana Lāce un Miķelis Žideļūns.

Savukārt Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 14.novembrī viesosies divas spriganas meitenes, kas ir līdzīgas kā divas ūdens lāses. Luīze un Lote no Ģirta Šoļa iestudētās izrādes „Divas Lotiņas” liks gan smieties, gan raudāt, bet galvenais – turēt īkšķus, lai viņu slepenais ģimenes apvienošanas plāns izdotos.

Kamēr viesizrāžu aktieri apbraukās Latvijas novadus, teātrī palikušie kolēģi cītīgi gatavos jaunus Ziemassvētku laika pārsteigumus. Precīzs viesizrāžu datumu un norises vietu saraksts atrodas teātra repertuārā Latvijas Leļļu teātra mājas lapā www.lelluteatris.lv

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.