Jaunumi

Apmeklē Latvijas Leļļu teātra izrādes novembrī un saņem dāvanu!

Latvijas Leļļu teātris visu novembri sadarbosies ar A/S „Tukuma Piens”, katram bērnu izrādes apmeklētājam dāvinot jaunos „Baltais” biezpiena sieriņus „Medus kūka”.

Novembrī Latvijas Leļļu teātrī bērni aicināti uz vairāk nekā 30 dažādām izrādēm, tostarp „Divas Lotiņas”, „Pepija Garzeķe”, „Joka pēc alfabēts” u.c. gan latviešu, gan krievu valodās. Pēc izrāžu noskatīšanās plānots kopumā izdalīt aptuveni 5000 „Baltais” biezpiena sieriņus, tādējādi iepriecinot mazos teātra apmeklētājus.

A/S „Tukuma Piens” jau vairākkārt sadarbojies ar Latvijas Leļļu teātri un mazie izrāžu apmeklētāji līdz šim atzinīgi novērtējuši iespēju saņemt kādu gardumu. „Mums ir patiess prieks, ka bērni bauda kultūru un mācās būt kulturāli. Tieši tādēļ katrs ir pelnījis mazu dāvaniņu, lai vēlētos atgriezties vēl un vēl uz izrādēm,” saka A/S „Tukuma Piens” Mārketinga nodaļas vadītājs Armands Artihovičs.

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.