Jaunumi

Izmaiņas Leļļu teātra augusta repertuārā

Leļļu teātris vēlas vērst skatītāju uzmanību uz izmaiņām augusta repertuārā!!!

Sakarā ar aktiera veselības problēmām 17.augustā pl.15:00 izrādes „Pasaka par Rumpelrūķi” vietā tiks rādīta Māra Koristina režisētā izrāde „Gudrais zobiņš” – stāsts par mutei un zobiem labvēlīgiem un nelabvēlīgiem spēkiem, kas cīnās par savām tiesībām mutē. Izrādē lomās redzami aktieri Dace Vītola, Dana Lāce un Edgars Kaufelds.

Savukārt 18.augustā pl.15:00 izrāde „Un atkal Pifs...” tiks aizstāta ar izrādi „Divas Lotiņas”. Ģirta Šoļa iestudētais Ēriha Kestnera stāsts par dvīnītēm jau gandrīz gadu ir viena no skatītāju iemīļotākajām izrādēm, kā arī viena no teātra balvas „Spēlmaņu nakts 2013” nominantēm kategorijā „Gada izrāde bērniem vai jauniešiem”. Lomās – Santa Didžus, Dana Lāce un Valdis Vanags.

Abas izrādes būs skatāmas Lielajā zālē. Iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas izrāžu apmeklējumam, bet, ja kāda iemesla dēļ skatītājs tomēr nevēlēsies apmeklēt nomainīto izrādi, biļetes būs iespējams atgriezt teātra kasē.

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.