Jaunumi

Ministru kabineta lēmums par ārkārtas situācijas izsludināšanu saistībā ar COVID-19

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no rītdienas, 13.marta, līdz 14. aprīlim tiek ierobežota kultūras nozares pasākumu norise, ja to dalībnieku skaits pārsniedz 200 cilvēkus, savukārt, visās mūzikas un mākslas skolās mācību process tiek pārtraukts, mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolās tiek pārtraukts klātienes mācību process, kultūras jomas augstskolām ir jāvērtē mācību procesa organizācija attālināti, valsts muzeju darbība tiek pārtraukta. No 13.marta Latvijas Nacionālā bibliotēka sniegs tikai neklātienes pakalpojumus

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātra paziņojums saistībā ar COVID-19

Tuvojoties pavasara brīvlaikam, Latvijas Leļļu teātris aicina ģimenes būt atbildīgām un atcelt ceļojumus, lai neveicinātu vīrusa izplatību Latvijā. Taču, ja ceļojumā tomēr būts, lūdzam 14 dienas pēc atgriešanās Latvijā ievērot prasību bērniem neapmeklēt izglītības iestādes, kā arī neapmeklēt publiskus pasākumus, to skaitā – Latvijas Leļļu teātra izrādes. Lai pasargātu pārējos teātra apmeklētājus no riska, Latvijas Leļļu teātris piedāvā veikt ELEKTRONISKI biļešu maiņu uz vēlāku datumu tiem skatītājiem, kuriem ieplānots teātra apmeklējums 14 dienu periodā pēc atgriešanās no ceļojuma vai ir apstiprināta vīrusa saslimšana pašiem vai kādam no ģimenes locekļiem. LASĪT TĀLĀK

Lasīt vairāk
Latvijas vecākajai aktrisei Hildai Žīgurei šodien 102. dzimšanas diena!

Latvijas vecākajai aktrisei Hildai Žīgurei šodien 102. dzimšanas diena!

Šodien, 2. martā, Latvijas vecākajai aktrisei, vienai no Latvijas Leļļu teātra dibinātājām un ilggadējai tā aktrisei Hildai Žīgurei aprit 102 gadi. Sirsnīgi sveicam!

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātrī pirmizrāde visai ģimenei – “Īkstīte”

Latvijas Leļļu teātrī 6. martā pirmizrādi piedzīvos liriskā pasaka “Īkstīte” Lailas Kirmuškas režijā - tā tapusi ģimenēm ar bērniem no 3 gadu vecuma. Valda Pavlovska dramatizējums un dziesmu teksti Hansa Kristiana Andersena pasaku pārvērtuši emocionālā skatuves stāstā par labestības spēku, draudzību un spēju nepadoties grūtību priekšā.

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātrī top magnētiskā dabas stihiju kauja - Buratino piedzīvojumi

Latvijas Leļļu teātra krievu trupā top neparasta izrāde par slaveno koka puisēnu - “Buratino piedzīvojumi. Kauja par Leļļu teātri”. A. Tolstoja pasaku “Zelta atslēdziņa” izrādes vajadzībām dramatizējusi Ludmila Roziņa, radošā tandēmā ar režisoru Viesturu Roziņu radot unikālu skatījumu uz visiem zināmo materiālu. Pirmizrāde gaidāma 6. martā.

Lasīt vairāk

Aprīļa repertuārs pārdošanā no 4. februāra

Biļešu tirdzniecība uz aprīļa izrādēm tiks uzsākta 4. februārī!

Lasīt vairāk

Latvijas Leļļu teātris sveic dzimšanas dienā Dainu Strelēvicu!

Leļļu teātris sirsnīgi sveic savu ilggadējo darbinieci un neskaitāmu izrāžu dziesmu tekstu un lugu autori Dainu Strelēvicu dzimšanas dienā!

Lasīt vairāk

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.