Jaunumi

Sācies skatītāju balsojums par Latvijas Leļļu teātra 2012. / 2013. gada sezonas labākajiem

Lai noskaidrotu, kas 2012./2013. gada sezonā Latvijas Leļļu teātra lielajiem un mazajiem apmeklētājiem šķitis interesantākais, pārsteidzošākais un patīkamākais piedzīvojums un kas šoreiz būtu pelnījis titulu „Leļļu pavēlnieks”, Leļļu teātris turpina pērn aizsākto tradīciju un līdz 9. jūnijam aicina skatītājus balsot par labāko aktrisi, aktieri un izrādi gan latviešu, gan krievu trupā.

Lai noskaidrotu, kas 2012./2013. gada sezonā Latvijas Leļļu teātra lielajiem un mazajiem apmeklētājiem šķitis interesantākais, pārsteidzošākais un patīkamākais piedzīvojums un kas šoreiz būtu pelnījis titulu „Leļļu pavēlnieks”, Leļļu teātris turpina pērn aizsākto tradīciju  un līdz 9. jūnijam aicina skatītājus balsot par labāko aktrisi, aktieri un izrādi gan latviešu, gan krievu trupā.

Par labākās aktrises jeb Leļļu pavēlnieces titulu latviešu trupā šosezon sacenšas Lienīte Osipova, Dace Vītola, Audra Pētersone, Dana Lāce, Silvija Bitere, Santa Didžus un Vija Blūzma. Krievu trupā – Jūlija Meščerjakova, Nadežda Bahvalova, Aleksandra Brunere, Olga Larina, Lilija Sūna un Irina Kalniņa.

Uz labākā aktiera jeb Leļļu pavēlnieka titulu latviešu trupā pretendē Edgars Kaufelds, Artūrs Putniņš, Anrijs Sirmais, Miķelis Žideļūns, Valdis Vanags, Daumants Švampe un Pēteris Šogolovs, bet krievu trupā - Ļevs Birmanis, Vladimirs Grigorjevs, Aleksandrs Jonovs, Mihails Liņevs, Rodions Kuzmins un Deniss Martiņaks.

Savukārt uz labākās izrādes statusu skatītāju vērtējumā latviešu trupā sacenšas šajā sezonā tapušie jauniestudējumi: latviešu trupā tās ir izrādes „Brīnumpērlīte”, „Divas Lotiņas”, „Jampadracis Ziemassvētkos”, „Ronja-laupītāja meita”, „Trakulīte sandalīte”, „Sarkangalvīte” un „Pavasara atmoda” (pirmizrāde 17.maijā). Krievu trupā – izrādes „Brīnumpērlīte”, „Smilšu pasakas” un „Tāšu namiņš, ledus namiņš”.

Balsot var gan Leļļu teātrī, atnākot uz izrādi un aizpildot aptaujas anketu rakstiski, gan internetā, Latvijas Leļļu teātra mājas lapā.

Īpašs atgādinājums potenciālajiem balsotājiem: visas anketas, tostarp elektroniski aizpildītās, piedalīsies izlozē, tāpēc anketā noteikti jānorāda balsotāja vārds un tālruņa numurs. 10 veiksminieki laimēs 2 ielūgumus uz sezonas noslēguma izrādi „Skroderdienas Silmačos” 20. jūnijā plkst. 18:30. Pēc tās fināla īpašā ceremonijā skatītāju simpātijas tiks apbalvotas ar pārsteiguma balvām!

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.