Atlaides un piedāvājumi

Atlaides daudzbērnu ģimenēm

25% atlaide daudzbērnu ģimenēm, uzrādot 3+ Ģimenes karti (vecais dizains) vai Goda ģimenes karti (jaunais dizains), vecāku pasi vai bērnu dzimšanas apliecības LIELAJĀ ZĀLĒ.

10% atlaide daudzbērnu ģimenēm, uzrādot 3+ Ģimenes karti (vecais dizains) vai Goda ģimenes karti (jaunais dizains), vecāku pasi vai bērnu dzimšanas apliecības MAZAJĀ ZĀLĒ un citos spēles laukumos.

Ar 3+ Ģimenes karti un Goda ģimenes karti iespējams izmantot atlaidi, arī iegādājoties biļetes internetā - maksājot jāizvēlas 'Labot grozu, uzstādīt atlaides', tad konkrētā karte un jāievada savas kartes numurs (izvēlieties atbilstošu kartes nosaukumu, jo atšķiras sērijas numura ciparu skaits!). 

Biļetes ar atlaidi derīgas tikai kopā ar personalizētu atlaižu karti, uzrādot to biļešu kontroles laikā!

Ja skatītājs biļešu kontroles laikā nevar uzrādīt derīgu 3+ karti, jāveic cenas starpības piemaksa teātra kasē!

Atlaides bērniem ar īpašām vajadzībām

25% atlaide ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, uzrādot apliecību.

Atlaides studentiem

20% atlaide studentiem uz izrādēm 12+ un uz augšu, uzrādot derīgu studenta apliecību biļetes iegādes brīdī UN biļešu kontrolierim pirms izrādes. Ar norādīto atlaidi students var iegādāties 1 biļeti. Ja skatītājs pie biļešu kontroles nevar uzrādīt derīgu apliecību, pirms izrādes kasē jāveic piemaksa pilnas cenas biļetei.

Biļetes var iegādāties tikai uz vietas kasē. 

Atlaides grupām

15–29 cilvēku grupai  – 10% atlaide

30 un vairāk cilvēku grupai  – 15% atlaide

Lai pieteiktu grupu konkrētai izrādei, zvaniet uz teātra kasi 67285355 un veiciet biļešu rezervāciju!

Pēdējā brīža piedāvājumi un konkursi

Lai saņemtu pēdējā brīža piedāvājumus, Jums jāreģistrējas Latvijas Leļļu teātra e-jaunumiem.

Konkursus, aptaujas ar iespēju laimēt ielūgumu un cita veida aktivitātes visbiežāk veidojam mūsu FACEBOOK un INSTAGRAM lapās - sekojiet tai (lapas apakšā) un uzziniet gan jaunumus, gan iespējas, kā laimēt ielūgumus uz mūsu teātra izrādēm!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.