Miķelis Žideļūns

Miķelis ir dzimis Valmierā, bet nu jau ilgstoši ir rīdzinieks - mācījies Juglas ģimnāzijā un Rīgas 6. Vidusskolā. Pēc studijām Latvijas Kultūras akadēmijas Ekrāna un teātra mākslas nodaļas dramatiskā teātra aktierkursā, viņš nonāca Latvijas Leļļu teātrī, kur "spēlējoties" ar lellēm, bieži vien uzjautrina un dažreiz arī saviļņo gan lielos, gan mazos skatītājus. Miķeli teātrī aizrauj "dzīvā nerva" sajūta, kad izrādes laikā var notikt kas negaidīts un iepriekš neplānots, par ko skatītājs nedrīkst nojaust. Ilgstoši darbojies Anšā Rūtentāla kustību teātrī. Kustīgs dzīvesveids Miķeli aizrauj joprojām, tāpēc viņš bieži skrien - pa mežu, pa ceļiem un neceļiem. Spēlēšanās prieku gūst arī muzicējot un spēlējot ukuleli grupā “7 dēli”.
Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2007 g.

 
 
 
 

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.