Ance Muižniece

Sivēnam pa pēdām

6+LV
1h 20min  / 1 cēliens
Mazā zāle
22,00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Pirmizrāde: 13.01.2024.

Uzmanību! Pasaules slavenākie izmeklētāji aicina palīgā!  Pazudis sivēns! Steidzami! 

- Atsaucas uz vārdu Nuf-nufs.

- Maigi rozā krāsā, augums – 37,8 cm.

- Sivēns ģērbies zilās biksēs, galvā zila cepurīte. 

- Īpašas pazīmes – šļupst, pārvietojas palēkdamies.


Lūdzu, palīdziet mums atrast mūsu mīļo sivēntiņu, viņa draugi un kolēģi ļoti pēc viņa ilgojas! 
Pazudušā sivēna atrašanā iesaistīsies paši labākie detektīvi, taču ar to ir par maz, teātrim vajadzīga skatītāju palīdzība! 

“Sivēnam pa pēdām” ir staigājamā izrāde ar īstiem aizdomās turamajiem, lieciniekiem, izmeklētājiem un pierādījumiem, izrādes laikā būs iespējams apskatīt teātra telpas, iepazīt leļļu teātra pasauli, kā arī piedalīties aizraujošā izmeklēšanā. 

Brīdinām, ka skatītāji tiks sadalīti trīs grupās. Katra komanda sekos savam izmeklētājam, taču finālā visi atkal satiksies, lai atklātu, kas noticis ar vienu no slavenajiem “Trīs sivēntiņiem”.

UZ IZRĀDI JĀIERODAS VISMAZ 15MIN AGRĀK, KAVĒTĀJI NETIKS IELAIST!

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Mākslinieces:
GRĀFIENES, /Justīne Jasjukeviča, Marianna Lapiņa/
Muzikālais noformējums:
Staņislavs Kuļikovs
Gaismu māksliniece:
Arta Kronberga

Lomās

Irvita Sniķere:
Dace Vītola
Ēriks Poriņš:
Miķelis Žideļūns
Daina Skaliņa:
Arnita Jaunzeme
Natālija Zvaigzne:
Lilija Sūna
Tālis Vingrotājs:
Matīss Millers
Alfrēds Poga:
Rūdolfs Apse

Video

SIVĒNAM PA PĒDĀM - Bebenes pratināšana
SIVĒNAM PA PĒDĀM - Kasinabu pratināšana
SIVĒNAM PA PĒDĀM - Vladimira nopratināšana

Atsauksmes

Dārta

Vienkārši izcila aktierspēle, labs humors! Bērni (6 un 8 gadi) bija sajūsmā un mums, vecākiem, arī ļoti, ļoti patika! Liels paldies par fantastisko izrādi visiem!

Ivika

Viena varena un lieliska izrāde! Tika aizraujoša un saistoša, ka vēl visu nākamo dienu varējām klasē par to runāt. Tas emociju vilnis bija milzīgs, no prieka līdz bailēm. Mums ļoti patika! Paldies!

Anda

KOLOSĀLA izrāde! Aktierspēle izcila! Patika gan bērniem ( 5 un 7 gadi), gan pieaugušajiem. Iesaku arī turpmāk veidot izrādes, kur mazie skatītāji tiek iesaistīti izrādē.

Zinta

Paldies par vakardienas izrādi. Septiņgadniecei ļoti patika! Un paldies par mūziku vecākiem ;)

Ruta

Brīnišķīga izrāde! Paldies par iespēju nonākt aiz durvīm, kur parasti ieeja aizliegta, un par tradicionālajiem jaukajiem sīkumiņiem, ko saprata tikai pieaugušie! Lieliska aktieru saspēle ar skatītājiem, mums ļoti patika!

Skatītāja

Meita (6 gadi) bija sajūsmā par šo aizraujošo piedzīvojumu. Paldies!!!

Sigita

Vienā vārdā IZCILI! PALDIES,ka radiet kaut ko tik inovatīvu. Šāda pieeja kā iesaistīt mazos inspektorus:) izrādē ir lieliska! Pilnīgi noteikti bērniem tas bija kolosāls piedzīvojums un mums lielajiem bija jasmaida ļoti bieži, redzot cik mazie atbildīgi piegāja izmeklētāja lomai.... Vairs neko nevaru stāstīt, citādi pazudīs visa izrādes maģija. Noteikti iesaku aizvest uz šo izrādi. Tā ir kā kolosāls piedzīvojums! vēl ilgi ar 6. Gadīgo meitiņu runājām par izrādi.Aktieri - visi kā viens BURVĪGI!

Dusmīgais

Pirms divas atsauksmes gan neatbilst patiesìbai, Šo itká Leĺĺu tetra izrádi bez lellèm gan nekādi nav iespèjams saukt par Leĺĺu teàtra izràdi. Tà ir staigàšana pa teātra telpàm lìdzi teàtra aktieriem ar izlikšanos, ka tiek meklèta lelle - siventiņš. Aktieri, protams, spèlè labi, bet tà nebija izràde ar lellèm,

Sanita

Paldies par lielisku izrādi! Bērns sajūsmā par iejušanos izmekletāja lomā. Akrieri lieliski nostradāja. Ar prieku gaidīsim vēl tādas līdzīgas izrādes, kur var līdzi darboties. Paldies par iespēju ielūkoties telpās, kur visim nav ļauts.

Ruta

Bijām uz pirmizrādi. Viena no labākajām Leļļu teātra izrādēm! Paldies par iespēju nonākt tur, kur parasti ieeja aizliegta, un par tradicionālajiem sīkumiņiem pavadošajiem pieaugušajiem! Aktieri perfekti saspēlējās ar mazajiem skatītājiem, manas mazmeitas (5 un 7 gadi) rekvizītu noliktavā saskatīja lelles un dekorācijas no Dižmeža un Lidojošo cūku nama. "Acis vaļā, ausis vaļā, mutes ciet" - arī deguni bija jātur vaļā, tik interesanti likās pievērst uzmanību teātra smaržām... Prasmīgi izmantoti video, ne par daudz, ne par maz. Iesakām šo izrādi!

Elizeja

Kārtējo reizi jums ir izdevies! Lieliska izrāde, kas patika bērniem un kurā bija daudz bonusu vecākiem. Un kārtējo reizi secinu, ka Leļļu teātrī ir izteiksmīgi aktieri, kas piesaista uzmanību arī paši, bez lellēm. Mums ar meitu īpaši patika Poga un Poriņš. Ieteikums tiem, kas prāto, vai nākt - nāciet, ir tā vērts! :) Ir super. Bet gaidiet vairāk labu izrādi, kas notiek dažādās telpās, nevis ekskursiju! Pavisam dziļi teātra noslēpumos nevienam savu degunu bāzt neļauj.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

S. Joce. "Sarunas partneris - bērns" // kroders.lv, 24.04.2024.

E. Kolāte. "Lielās karjeras izvēles" // Satori.lv, 15.02.2024.

A. Lesīte "Detektīvpiedzīvojums "Sivēnam pa pēdām" Leļļu teātrī" // Rīta Panorāma, 16.01.2024.

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.