Brāļi Grimmi

Sniegbaltīte un septiņi rūķīši

4+LV
1h 30min  / 2 cēlieni
Lielā zāle
12.00 - 22.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Hari Vassars
Pirmizrāde: 26.10.2018.

Kurš gan nezina pasaku par sirsnīgo Sniegbaltīti un septiņiem čaklajiem rūķīšiem? Brāļu Grimmu pasakas saturs ir zināms visiem un izrādes formā tā vienmēr bijusi skatītāju iemīļota un labi apmeklēta. 2018. gadā klasiskā leļļu izrāde par skaisto un čaklo princesi piedzīvojusi atjaunojumu - jaunu elpu ieguvušas tās lelles un skatuves iekārtojums.

Muzikālā izrāde, kurā valda romantika un skaistums, veidota pēc labākajām klasikas tradīcijām – skatuves tēls veidots kā fantāzijas pasaku pils, kuras neskaitāmie tornīši un lodziņi skatītāju ieved Sniegbaltītes smalkajā sirsnības, iejūtības un ilgu pilnajā pasaulē, pretstatā Ķēniņienes skaistajai, bet aukstajai ārienei un ļaunajai dabai. Izrādes lelles veidotas klasiskajā trostu leļļu tehnikā. No iepriekšējā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” iestudējuma nemainīgs palicis Ķēniņienes tēls, jo mākslinieks Pāvils Šenhofs un skulptore Anna Nollendorfa savulaik radījuši tik spilgtu un trāpīgu, ka māksliniece Anita Znutiņa-Šēve nolēma to neizmainīt.

Iestudējums turpina klasisko, skaisto pasaku sēriju. Tādas teātrī ir bijušas “Nāriņa”, “Pelnrušķīte” un tagad “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. 

Radošā komanda

Režisors:
Māris Koristins
Mākslinieki:
Anita Znutiņa-Šēve, Pāvils Šenhofs
Skulptores:
Anna Nollendorfa, Natālija Davidoviča
Video māksliniece:
Evita Bēta
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons
Komponists:
Silvestrs Zemgals
Dziesmu tekstu autore:
Daina Strelēvica

Lomās

Sniegbaltīte:
Lienīte Osipova
Ķēniņiene:
Dana Avotiņa-Lāce
Princis:
Anrijs Sirmais
Mednieks:
Miķelis Žideļūns
Spogulis:
Artūrs Putniņš
Nerrs:
Rūdolfs Apse
RŪĶĪŠI:
Drošulis:
Artūrs Putniņš
Rūculis:
Rūdolfs Apse
Jautrulis:
Miķelis Žideļūns
Čīkstulis:
Anrijs Sirmais
Bailulis:
Santa Didžus
Labulis:
Dace Vītola
Mierulis:
Baiba Vanaga, Rihards Zelezņevs

Video

"Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" Latvijas Leļļu teātrī (latviešu trupa)
"Rūķu mode" Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Anna

Skaista un interesanta. Atainota oriģinālā pasaka. Šī ir Leļlu teātra klasika tāpat kā Pelnrušķīte, Sniega karaliene - kur piedalās skaistās lelles!

Dace

Paldies Leļļu teātrim par brīnumjauko izrādi Sniegbaltīte un septiņi rūķīši. Tikām ievesti īstā pasaku pasaulē. Beigās tik īsti nevarēja saprast, kas notiek ar ļauno karalieni. Mūzika pabaismīga, gaismas šaudās, un karaliene pazūd. Bērniem tas tāds bailīgs brīdis. No bērnības atceros, ka rūķīši sauca, ka karaliene iekrita aizā. Paldies par izrādi.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.