Pēc angļu tautas pasakas motīviem

Trīs sivēntiņi un vilks

2+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 15.03.2014.

Pasaka par trīs sivēnbrālīšiem - diviem vieglprātīgajiem un apdomīgo – pazīstama jau paaudžu paaudzēs. Arī uz Leļļu teātra skatuves tā uzvesta vairakkārt, taču šoreiz – pašiem mazākajiem skatītājiem. Izrādē saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko gatavi izspēlēt mīlīgie marionešu ruksīši un nešpetnais vilks.

Kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni? Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem  meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības? Kā Nif Nifam, Nuf Nufam un Naf Nafam izdosies izglābties no vilka zobiem – skatieties marionešu izrādē „Trīs sivēntiņi un vilks.”

Brīdinām, ka izrādē tiek lietots stroboskops!

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Mākslinieks:
Gedimins Kotello
Komponists:
Uģis Vītiņš
Tulkojums latviešu valodā:
Daina Strelēvica

Video

Trīs sivēntiņi un vilks
Leļļu teātrī atgriežas „Trīs sivēntiņi un vilks"

Atsauksmes

Kristīne

Liels paldies par izrādi! Manai trīsgadniecei ļoti patika, cītīgi skatījās visu izrādi. Jā, dažiem mazākiem bērniem bija bail no vilka, kaut gan vilks bija ļoti foršs un kā jau vilkam jābūt, ļoti briesmīgs gan nebija, foršs, lillā krāsā un pūkains :) Ļoti patika arī pārējie tēli, protams, sivēni, visi kukaiņi, putni, bites utt. Noteikti iesaku šo izrādi mazajiem skatītājiem :)

Līga

Biju ar 2 gadus vecu bērnu. Pirmo reizi. Ļoti patika. Neraudāja, juta ļoti visiem līdz. Nosēdināju priekšā vienu, noskatījās kopā ar citiem bērniem. Nebija ne par garu, ne par īsu. Iesim vēl!

Dace

Izrāde ir koša un interesantu tēlu pilna! Biju uz izrādi ar meitu (2 gadi un 4 mēneši) - mums ļoti patika! Meita ar interesi sekoja notikumiem un tēliem. Iepriecina humors un kreativitāte izrādē, kas dod iespēju arī vecākiem ar patiesu prieku un interesi sekot līdzi. Iesaku!

AnnP

Aneta03.01.2018. Nemaz nevaru piekrist šim komentāram. Tad jāiet uz zoodārzu, ja gribas redzēt vilku kā vilku, sivēnu ka sivēnu. Es 2x biju šajā izrādē - neviens neraudāja, bet pārsvarā bērni smējās.

Anna

Šī un "Sarkangalvīte un vilks" ir fantastiskas izrādes mazajiem! Arī manai meitai (7 g) ļoti patika. Zālē priecājās gan pieaugušie, gan bērni. Iesaku! Izrāde tiešām ļoti laba - koša, muzikāla, mīlīga un smieklīga un tā liks aiziet ar platu smaidun un jauku noskaņojumu.

Marta

Ļori laba izrāde ar mīļiem tēliem:) Visi tēli fantastiski:)) Neviens nenobijās un neraudāja izrādes laikā.

Aneta

Izrādes laikā mazie bērni raudāja, jo bija bail no vilka. Manam trīsgadīgajam dēlam arī nepatika, vińš teica, ka mežā dzīvo pelēks vilks. Vai tiešām sivēnu nevar uztaisīt kā sivēnu, vilku kā vilku. Neizdevusies izrāde, neiesaku.

Tētis

Tik mīlīgi tēli sen nebija redzēti un pat vilks bija mīļš, ka mazliet pat palika žēl ka to izvārīja zupā:) Laba klasiskā leļļu teātra izrāde, smuka mūzika, tik žēl ka to vilka dziesmu nekur bērns nevar noklausīties vēlāk, jo grib dziedāt un dziedāt atkal... (tas laikam ieteikums ka varbūt melodiju/vārdus var tomēr publicēt internetā). Un vai pareizi sapratu, ka pašās beigās tārpiņš teicās iet dzīvot VĪNA?! istabā - maziem sivēntiņiem vajag vīna istabu?

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

T. Treibergs. Leļļu teātrī atgriežas "Trīs sivēntiņi un vilks". // Kultūras ziņas. Latvijas televīzija, 11.03.2014

Noskaidrots vēja ātrums, ar kādu vilks nopūta sivēntiņu mājas. // www.delfi.lv, 04.01.2014

 

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.