Edgars Niklasons

Katliņpauris

7+LV
50min  / 1 cēliens
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Edgars Niklasons
Pirmizrāde: 12.12.2021.

Neviens tā īsti nezina, kāpēc Harijam Katliņam galvā ir katliņš. Bērni ik dienu, ieraugot viņu iznākam no mājas, pilnā rīklē kliedz: “Katliņpauris! Katliņpauris!” un met ar akmeņiem pa viņa alumīnija galvassegu. Bet ar to nav gana – vietējie delveri Žurks, Balodis un Zaļaisvārns nolēmuši ielauzties Katliņpaura mājoklī, lai atņemtu viņam pašu dārgāko – katliņu. Bet kāpēc jārīkojas tik nežēlīgi? Vai tad aizdomīgais kungs jau tā nav gana cietis no kaimiņu pārestībām? Bet ja nu Katliņpauris nemaz nav tik nevainīgs? Viens pārpratums noved pie nākamā, un Katliņpaura dzīve uzņem jaunus apgriezienus un… jaunus draugus.

Stāsts par neizprotamā izprašanu jeb centieniem ieraudzīt zem “katliņa”, kuru katrs esam sev uzlikuši, lai pasargātos no nežēlīgās pasaules. Kas ir empātija? Kā tā palīdz cilvēkiem sadraudzēties? Ko darīt, kad “katliņš” nokritis un ir jāizvēles – likt to atpakaļ galvā vai uzticēties līdzcilvēkiem un ļauties piedzīvojumam?

Spēlmaņu nakts nominācija gada izrāde bērniem un/vai jauniešiem 2021/2022 gada sezonā

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Niklasons
Kostīmu mākslinieks :
Edgars Niklasons
Scenogrāfijas un leļļu māksliniece:
Evita Bēta
Mūzikas autors:
Kaspars Niklasons
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons
Kustību konsultants:
Jānis Putniņš

Video

Izrāde "Katliņpauris" Latvijas Leļļu teātrī
Kas ir “Katliņpauris” Latvijas Leļļu teātrī?
“Katliņpauris” izrāde dēliem un tēviem Leļļu teātrī

Atsauksmes

Dace

Paldies tiem, kas ieguldījuši darbu šajā izrādē. Ļoti patika gan bērniem, gan vecākiem. Gribētos vairāk tādas izrādes, uz kurām varētu doties skolas vecuma bērni (9 līdz 13 g.v.) kopā ar vecākiem.

Vēsma

Vai izrāde ir par pusaudžiem? - Jā! Vai par attiecībām? -Jā! Vai par vientulību? -Jā! Vai par spēku un dzīvi? -Jā! Mums no 15 līdz 60 patika visiem, jo katrs redzēja to, ko …

Gundega

Vakar biju uz Katliņpauri, paldies par brīnišķīgo izrādi! Aizraujoši gan man, gan mazdēliem. Īpašs paldies Dacei Vītolai - apbrīnojami izteiksmīgi. Lai veicas arī turpmāk!

IO

Izrāde laba. Rosina domāt. Tomēr šķiet, ka vairāk piemērota jau lielākiem bērniem (no 10+). Diezgan daudz lietas bērnam papildus jāpaskaidro.

I.Z.

Nebiju pārliecināta vai doties ar bērniem uz šo izrādi, jo nedaudz mulsināja nosaukums, bet pēc tās biju pārsteigta cik sirsnīga, dažāda un interesanta tā bija. Patika ne tikai bērniem, bet arī man pašai. Paldies par tik pozitīvām emocijām un tik sirsnīgu un pārdomātu izrādi.

Madara

Pirms iegādāties biļetes šaubījos, jo nebiju pārliecināta, ka manai dāmai izrāde patiks. Velti šaubījos, aktieru ansamblis brīnišķīgs. Izrāde lieliska. Dace Vītola pārspēj pati sevi. Bravo!

Roberts

Perfekti uztaisīta izrāde. Viss likās tik īsts. Iznācu no izrādes patīkamā šokā. Meitenēm arī noteikti patiku . Lielās uzslavas aktieriem un režisoram . Noteikti iesaku aiziet.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.