Žozē Arnāls

Un atkal Pifs...

3+LV
1h 20min  / 2 cēlieni
Lielā zāle
12.00 - 22.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Pāvils Šenhofs, Arnolds Skutuls
Pirmizrāde: 01.10.1983.

Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi.

Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas. 

Radošā komanda

Režisors:
Arnolds Skutuls, Pāvils Šenhofs
Mākslinieks:
Pāvils Šenhofs
Komponists:
Ivars Vīgners
Dziesmu tekstu autors:
Jānis Peters
Leļļu skulptore:
Marga Austruma

Lomās

Pifs:
Vija Blūzma, Santa Didžus
Herkuless:
Miķelis Žideļūns
Teicējs:
Valdis Vanags , Jānis Kirmuška
Krustmāte Agate:
Silvija Bitere
Dudū, Rozālija:
Lienīte Osipova
Tontons:
Edgars Kaufelds

Video

Izrādes UN ATKAL PIFS... tīzeris
Un atkal Pifs...

Atsauksmes

(No Twitter) Kristīne

Bijām ciemos pie Pifa Leļļu Teātrī. Mazā priecīgi noskatījās abus cēlienus, tiesa, pēc izrādes sēdēšanai bija pieteiks karš - riktīga raķete. Pats teātris skaisti izremontēts, un aktieri malači. Man vēsmas un atmiņas no pagātnes, bērnam iespēja apgūt kultūru teātrī.

Agita

Pifs ir jautra un aizraujoša izrāde, kas piemērota dažādiem vecumiem. Pēc izrādes bērni vēl ilgi dungoja dziesmiņu "Krustmāte Agate". Izrāde ir koša. Bērni labprāt skatītos arī turpinājumu, jo Pifs nebeidz pārsteigt ar savām asprātībām un jokiem.

Aija

Nu nav gluži bērnības atmiņas, bet dziesmas sirsnīgas un maziem bērniem piemērots

Diāna

Superīga izrāde, patika gan man pieaugšajam, gan bērniem. Smējos kopā ar bērniem. Tiešām no sirds iesaku šo izrādi gan saviem radiem, gan draugiem.

Vera

Pifa piedzīvojumi ir mana trīsgadnieka mīļākā grāmata. Cik laimīgs viņš bija ieraudzīt grāmatas varoņus uz skatuves! Tik koša, mīļa un ļoti muzikāla izrāde. Piemērotākais bērnu vecums, manuprāt, 3-4 gadiņi, bet arī piec/sešgadniekam būtu interesanti. Mums ar dēlu ļoti patika Valda Vanaga izpildījums. Tik skaista balss! Paldies sirsnīgs!

Zane

Ļoti vīlāmies izrādē! Sižeta līnija nav uztverama be bērniem ne pieaugušajiem ! Ar Pifa piedzīvojumiem notikumi uz skatuves nav sasaistāmi! Pirmajā cēlienā uz skatuves notiek nevienam nesaprotams haoss ar kliegšanu , kas nav patīkamas nevienam! Otrā cēliena vidū diemžēl aizgājām kopā ar vēl puszāli! Diemžēl šs nav klasiskais stāts par Pifu! Dziesmas protams bija jaukas , bet ne tāpēc mēs armazuļiem dodamies uz leļļu teātri! Skumji!

Kika

Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.

Līga

Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!

Zane

Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums

Sandra

Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

Pāvila Šenhofa izrāde "Un atkal Pifs" Leļļu teātrī. // 100 Latvijas pirmizrādes. www.klasika.lsm.lv, 21.12.2017

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.