Pēc tautas pasakas motīviem

Sarkangalvīte un vilks

2+LV
1h 15min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 21.11.2015.

Pēdējā desmitgadē Latvijas Leļļu teātris eksperimentē ar dažādām leļļu vadīšanas tehnikām. Viens no šādiem eksperimentiem un jaunumiem ir marionešu izrādes bērniem. Pirmais marionešu iestudējums mazuļiem bija “Trīs sivēntiņi un vilks”, kas tapa 2014. gadā un ieguva lielu skatītāju atzinību. Nu režisore Vija Blūzma kopā ar mākslinieku Gediminu Kotello un mūzikas autoru, Leļļu teātra aktieri Anriju Sirmo sarežģītajā marionešu vadīšanas tehnikā radījuši vēl vienu izrādi pašiem mazākajiem – “Sarkangalvīte un vilks”. Pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem to dramatizējusi Irina Grindenko.

Izrādes veidotāji saglabājuši pasakas tradicionālo sižetu un izveidojuši iestudējumu, kas skatītājiem atgādina, cik svarīgi mīlēt un sargāt savus tuvākos, cik svarīgi palīdzēt un viņos ieklausīties.

 

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Mākslinieks:
Gedimins Kotello
Komponists:
Anrijs Sirmais
Tulkotāja:
Daina Strelēvica

Lomās

Sarkangalvīte:
Baiba Vanaga, Dana Avotiņa-Lāce
Māmiņa, Vecmāmiņa:
Santa Didžus
Vilks:
Anrijs Sirmais
Mednieks:
Miķelis Žideļūns

Video

Sarkangalvīte un vilks
“Sarkangalvīte un vilks” Leļļu teātrī

Atsauksmes

Anna

Nu šī ir super! :) Viena no vislabākajām! Patika gan bērniem (dažāda vecuma), gan vecākiem. Dievinu šīs lelles un dekorācijas - krāsainas, košas. Izrāde pozitīva un ar humoru. Vilks vispār SUPER. Un vecmāmiņa lieliska. Izrādē varēs gan nosmieties, gan noteikti aiziesiet ar platu smaidu. :)

Marta

Tēli ļoti interesanti un mīlīgi, bet kaut kāda bīrdī izveidojas skaļums un skatuves un arī zālē, kad vairs uzmanību nevar noturēt ne bērni, ne vecāki. Vecmāmiņa fantastiska:)

Ance

Esam bijušas uz gandrīz visām 2+ bērnu izrādēm. Sarkangalvīte un vilks ir visjaukākā no visām redzētajām- uz to bijām pat divreiz un labprāt ietu vēl. Manā skatījumā tieši tādai ir jābūt šīs vecuma grupas leļļu teātra izrādei- bērnišķīgi mīļai, bez visādiem šausmu momentiem. Izrādē īpaši patika vecmāmiņas klavierspēle, vecmāmiņas satikšanās ar vilku bija asprātīga, Sarkangalvītes izdarības arī komiskas. Novēlu teātra kolektīvam vairāk tādas mīļas, pozitīvas un bērnišķīgas izrādes- šajā vecuma grupā "ļaunos" tēlus un sižeta spriedzi mazie bērni tik un tā nespēj novērtēt. Toties priecīgi dejojošas un dziedošas lellītes bērnus sajūsmina.

Ilze

Brīnišķīga izrāde! Ļoti patika mums abām!

Inese

Fantastiska izrāde, meitai 2.9 gadi, bij sajūsmā un ilgi vēl atcerējās.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

A. Kaukule. Katram latvietim pa trim bērniem. Saruna ar Leļļu teātra aktrisi un režisori Santu Didžus. // www.la.lv, 19.11.2015

I. Strenga. Leļļu teātrī pirmizrāde "Sarkangalvīte un vilks". // Rīta Panorāma. LTV1, 08.04.2015

A. Lesīte. “Sarkangalvīte un vilks” Leļļu teātrī. // Kultūras ziņas. LTV1, 20.11.2015

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.