Santa Didžus

Tēta Andra, mammas Malvīnes un brāļa Anda ģimenei Santa pievienojās 1972. gadā. Gāja bērnudārzā  “Saulīte“, kur dziedāja ansamblī, jo viņai ļoti patika mūzikas audzinātāja, vēlāk mācījās Stendes astoņgadīgajā skolā, kur saimniecīte Olga gatavoja gardas maltītes, pēcāk - Talsu vidusskolā, kur Santu mazliet apsmēja, jo viņa nebija pilsētniece un sapņoja kļūt par aktrisi. Daudziem un arī sev par pārsteigumu, iestājās Latvijas Kultūras akadēmijas Leļļu teātra aktieru fakultātē, kur pateicoties Ainai Matīsai un Arnoldam Liniņam, kļuva par aktrisi. Vēlāk Santa apguva arī režisora specialitāti. Santa visiem novēl apgūt to profesiju, kas patīk, jo tad darīt savu darbu ir viegli un tas nes prieku ne tikai sev, bet arī citiem.

Spēlmaņu nakts 1998./1999. balva “Labākā jaunā aktrise, dejotāja, vokāliste"

Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 1994. gada.

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.