Alfs Preisens

Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit

2+LV
40min  / 1 cēliens
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Oļesja Jemeļjanova
Pirmizrāde: 02.03.2019.

Mēdz teikt – jo ātrāk bērns iemācās skaitīt, jo labāk. Tomēr norvēģu rakstnieka Alfa Preisena pasakā “Par kazlēnu, kas prata skaitīt līdz desmit” notikumi sākotnēji attīstās pavisam pretēji. Kad mazais kazlēns uzdrīkstas saskaitīt visus, ko sastop savā ceļā, kaimiņi nebūt nepriecājas. Tikai tad, kad sadusmotie zvēri nokļūst liktenīgā situācijā, kļūst skaidrs skaitītprasmes svarīgums.

Režisores Vijas Blūzmas jauniestudējums papildina populāro Mazās zāles uzvedumu sēriju pašiem mazākajiem skatītājiem. Māksliniece Anita Znutiņa –Šēve smieklīgi apburošos dzīvnieciņu tēlus šoreiz veidojusi kā partera lelles.

Nominācija: Gada izrāde bērniem. Spēlmaņu nakts 2018/2019 

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Skatuves versija, tulkojums latviešu valodā:
Daina Strelēvica
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Uģis Vītiņš
Video māksliniece:
Evita Bēta

Video

Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Līga

Ļoti jauka izrāde, kuru izbaudīja gan trīsgadnieks, kam šis bija pirmais teātra apmeklējums, gan teju piecgadniece, kam ir jau neliela teātra pieredze, gan, protams, arī es, jo aktierspēle bija brīnišķīga. Paldies!

Inta

Bijām visa ģimene uz šo jauko izrādi un visiem patika! Mazais 2gadnieks pēc šīs izrādes ļoti viegli iegaumēja un labprāt sāka skaitīt līdz 10! Uzslavas visiem darbiniekiem par radošo darbu - it īpaši aktieriem! Paldies!

Dace

Brīnišķīga izrāde - interesanti gan bērniem gan pieaugušajiem! Biju uz izrādi kopā ar meitu (2 gadi un 4 mēneši). Meita ar interesi un sajūsmu sekoja līdzi notiekošajam un bija priecīgi satraukta par trako skriešanu. Ļoti kreatīvi stāsts ir pielāgots ļeļļu teātra formātam un līdz ar to arī vecākiem ir interesanti skatīties. Brīnišķīgi aktieri un dzīvnieku personības. Daudz humora izrādē. Izrādes garums tieši laikā 2gadniekiem.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

A. Lesīte. Kazlēns un mazie skatītāji mācās skaitīt. // Kultūras ziņas. LTV1, 04.03.2019

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.