Afrikāņu folklora

Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu

3+LV
1h 15min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
18.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Vijas Blūzmas skatuves versija
Pirmizrāde: 06.10.2022.

Mežā dzīvo meža iemītnieki – lapsa, vilks, pele, vārna, trusītis – kuri ikdienā aizņemti ar saviem darbiem, ķildām un apcelšanos. Kādu dienu viņu dinamiskajā un pazīstamajā dzīves kārtībā ielaužas svešinieks – lielais Lauva, kurš nolēmis visiem uzkundzēties un ieviest savu kārtību – nebūt ne izdevīgu, patīkamu vai pieņemamu pārējiem. Kad diplomātiskie centieni ierobežot Lauvas patvaļu cieš neveiksmi, Brālītim Trusītim nākas izdomāt, ko iesākt ar nelūgto viesi, lai glābtu gan savu, gan draugu ādu.

Pasaka par Brālīti Trusīti, kurš uzvarēja Lauvu, iekarojusi daudzu lasītāju sirdis. Stāstu par atjautīgo un bezbēdīgo varoni un meža glābēju marionešu izrādē vismazākajiem skatītājiem iestudējusi režisore Vija Blūzma. Krāsainais un muzikālais iestudējums paredzēts bērniem no 3 gadu vecuma.

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Scenogrāfs, leļļu un kostīmu mākslinieks:
Gedimins Kotello
Mūzikas, dziesmu vārdu autors::
Mikus Frišfelds
Konsultanti marionešu izgatavošanā:
Aleksandrs Jonovs, Jurijs Luniks
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons

Lomās

Brālītis Trusītis:
Santa Didžus
Māsiņa Pelīte:
Lienīte Osipova
Lauva, Brālītis Vilks:
Anrijs Sirmais
Māsiņa Lapsiņa:
Arnita Jaunzeme

Video

“Kā brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”. Drosme un cīņa
Jauna izrāde “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”
MEŽA PREMJERA vēlēšanu uzvarētājs

Atsauksmes

Kate

Mums patikās. Mums ļoti patikās un nākamreiz atnesīsim puķes. Teodors, 5 gadi, patikās viss, arī vilks. Pilnīgi viss. Lote, 3 gadi, arī patikās viss, arī vilks :) Mammai (gadus nevēlas publiskot) ļoti patika trusītis un lauva un mūzika pozitīvā un reps un humoriņš.. Sākumā bija brīži, kad nevarējām saprast, kad būs tā lauva un vai esam atnākuši uz īsto izrādi.. Patikās skanīgais sākums, arī smieklīgās vārnas un meža noteikumi. Nepatikas miršana un augšāmcelšanās (mammai). Teodoram patikās. Tētim patika kamīnzāle un aktieri. Teodoram krēsliņi un meitene aktiere. Mammai dziesmas, īpaši pēdējā un plaudēt. Tgd iesim uz sniegbaltīti vai 3 siventiņiem vai Princesi uz zirņa un ņemsim ziedus. Teodoram patikās arī garderobiste, norunājām tikties drīz arī jaunajās vecajās telpas.

Ruta

Brīnišķīga izrāde! Spraiga, muzikāla, dinamiska, ar neuzbāzīgu morāli un Leļļu teātra tradicionālajiem dažiem jociņiem, kurus saprot tikai pieaugušie skatītāji. Mums (4 un 6 gadi) ļoti patika, iesakām!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.