News

Leļļu teātris noslēdz 2014./2015. gada sezonu

Šodien, 19. jūnijā Latvijas Leļļu teātris noslēdz savu 2014./2015. gada sezonu. Teātra kase atsāks darbu no 20. jūlija, bet biļetes iepriekšpārdošanā uz izrādēm augustā un septembrī var iegādāties citās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Uz tikšanos jaunajā sezonā!

Read more

Leļļu teātris sāk biļešu pārdošanu uz augusta izrādēm

No 10. jūnija sākusies Latvijas Leļļu teātra biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm augustā! Pēc vasaras brīvdienām teātris nākamo sezonu sāks 8. augustā.

Read more

Fotoatmiņas par Leļļu teātra JUBILEJAS SVĒTKIEM 23. maijā

23. maijā Latvijas Leļļu teātris rīkoja JUBILEJAS SVĒTKUS par godu savas 70. sezonas izskaņai. FOTOGALERIJA

Read more

Lietuviešu bērni ar ovācijām uzņem „Divas Lotiņas”

Latvijas Leļļu teātra izrāde „Divas Lotiņas” izpelnījusies bērnu ovācijas un bravo saucienus 21. Starptautiskajā leļļu teātru festivālā Kauņā. Neskatoties uz to, ka mazie skatītāji izrādi varēja saprast tikai ar tulka starpniecību, režisora Ģirta Šoļa un Leļļu teātra aktieru kopdarbs viņus patiesi aizrāvis.

Read more

Latvijas Leļļu teātris rīkos „Jubilejas svētkus”

Latvijas Leļļu teātris gatavojas atzīmēt 70. sezonas noslēgumu, dāvinot saviem skatītājiem „Jubilejas svētkus”, kuru norise plānota teātra pagalmā 23. maijā no plkst. 14:00 līdz 17:00.

Read more

Leļļu teātrī pirmo reizi iestudē „Alisi Brīnumzemē”

Leļļu teātra jaunajā iestudējumā, ko pēc Luisa Kerola darba „Alises piedzīvojumi Brīnumzemē” motīviem veido režisors Edgars Kaufelds, būs sastopami brīnumi, mīklainas parādības un dulli personāži.

Read more

Leļļu teātrī būs skatāmas bērnu darinātās lelles A. Burova konkursam

Laikā no 9. aprīļa līdz 10. maijam Latvijas Leļļu teātrī izrāžu norises dienās būs skatāmas bērnu un jauniešu veidotās lelles konkursam "Kikerigū!", kas veltīts A. Burova atcerei.

Read more

Svētdien skatītājus sagaidīs pats Lieldienu zaķis!

Svētdien, 5. aprīlī skatītājus sagaidīs pats Lieldienus zaķis! Pirms izrādēm un to starpbrīžos viņš visus aicinās iet rotaļās, spēlēt spēles un, protams, ripināt olas! Tos, kas vēlēsies piedalīties olu ripināšanas sacensībās, aicinām ņemt līdzi pašu krāsotas olas!

Read more

SESTDIEN, 21. MARTĀ teātrī notiks žurnāla PŪCĪTE radošā darbnīca!

Sestdien, 21. martā no plkst. 10:00 līdz 15:20 Leļļu teātra foajē notiks bērnu žurnāla PŪCĪTE radošā darbnīca, kurā mazie IZRĀŽU apmeklētāji pirms izrādēm un to starpbrīžos varēs krāsot un risināt Pūcītes atjautības uzdevumus. Radošo darbnīcu vadīs pati Pūcīte :)

Read more

M. Stārastei velītās izstādes atklāšana 4. martā

Vakar, 4. martā, atklājām izstādi "Mūžs kā pasakā - Margaritas Stārastes pasaule". Ekspozīcija apskatāma izrāžu norises dienās līdz 7. aprīlim. FOTOGALERIJA

Read more

Leļļu teātrī top muzikāla izrāde pēc Margaritas Stārastes pasakas „Kas notiek Dižmežā?” motīviem

Jau pēc nepilna mēneša – 22. martā – Latvijas Leļļu teātrī gaidāma pirmizrāde. Iemīļotās latviešu pasaku rakstnieces un ilustratores Margaritas Stārastes rūķi, laumiņas un citi brīnumaini tēli priecēs jaunajā muzikālajā izrādē „Kas notiek Dižmežā?”.

Read more

Leļļu teātris skolēnu brīvdienās priecēs ar papildizrādi „Emīls un Berlīnes zēni”

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi un pieprasījumu, Leļļu teātris skolēnu brīvdienās – trešdien, 18. martā plkst. 18:30 izsludina papildizrādi Ēriha Kestnera stāstam „Emīls uz Berlīnes zēni”.

Read more

Latvijas Leļļu teātrī atgriežas „Medus stundas”!

Atsaucoties uz daudzkārtējiem skatītāju lūgumiem, Latvijas Leļļu teātris atjauno „Medus stundu” tradīciju un aicina 17. februārī no plkst. 13:00 līdz 15:00 izmantot iespēju iegādāties biļetes par zemākām cenām.

Read more

jau pēc nedēļas...

PIRMIZRĀDE. Dmitrija Petrenko debija leļļu teātrī - "Neglītais pīlēns" 14. februārī pl. 15:00!

Read more

Latvijas Leļļu teātris sveic dzimšanas dienā Dainu Strelēvicu!

Leļļu teātris sirsnīgi sveic savu ilggadējo darbinieci un neskaitāmu izrāžu dziesmu tekstu autori Dainu Strelēvicu dzimšanas dienā! Daina teātrī strādājusi par sabiedrisko attiecību speciālisti, organizējusi dažnedažādus pasākumus, tulkojusi un rakstījusi bērnu lugas, taču visneatsveramākais ieguldījums Leļļu teātra repertuārā ir brīnišķīgie, asprātīgie un skanīgie dziesmu teksti, ko bērni turpina skandināt vēl ilgi pēc izrādes beigām. No pašlaik repertuārā esošajiem iestudējumiem tos var dzirdēt izrādēs „Pīļu namiņa noslēpums”, „Rūķis – sveču lējējs”, „Sniega karaliene”, „Saulīte un sniega cilvēciņi”, „Ērkšķrozīte”, „Gudrais zobiņš” un „Lācītis sirsniņā”, no kurām pēdējām divām Daina Strelēvica ir arī pašas lugas autore.

Read more
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.