Jaunumi

PAR IEGĀDĀTAJĀM UN NEIZMANTOTAJĀM BIĻETĒM

PAR IEGĀDĀTAJĀM UN NEIZMANTOTAJĀM BIĻETĒM

No 18. marta Latvijas Leļļu teātra kase tiks slēgta līdz ārkārtējās situācijas beigām. Lai sazinātos ar teātri, aicinām sūtīt e-pastus uz info@lelluteatris.lv vai zvanīt - 29190272.

Laiks, uz kuru tiks pārceltas Latvijas Leļļu teātra izrādes, kuru izrādīšana bija plānota periodā no 13. marta - 12. maijam, būs atkarīgs no brīža, kad valstī tiks atcelts ārkārtējais stāvoklis un atļauti publiskie pasākumi. Tāpat kā jūs, arī mēs šobrīd nespējams prognozēt notikumu attīstību, tāpēc jaunie izrāžu datumi tiks izziņot, tiklīdz parādīsies cerīgas prognozes par iespēju atsākt darbību. Ieeja uz jauno datumu izrādēm notiks ar tām pašām biļetēm, kas šobrīd ir jūsu rīcībā, tāpēc aicinām tās rūpīgi noglabāt redzamā vietā un kopā ar mums gaidīt laiku, kad varēsim atgriezties ierastajā dzīves un darba ritmā.

Mēs visi ceram uz situācijas normalizēšanos valstī, kas vislielākajā mērā būs atkarīga no katra viena individuālās atbildības un pašdisciplīnas. Aicinām pēc iespējas mazāk uzturēties publiskās telpās, transportlīdzekļos, plānot pirkumus racionāli, lai samazinātu veikalu apmeklēšanas biežumu utt. Jo atbildīgāk katrs izturēsimies, jo ātrāk atkal varēsim tikties klātienē - teātros, muzejos, koncertzālēs...

Līdz tam - izbaudīsim bagātīgo digitālās kultūras piedāvājumu, kas šobrīd uzplaukst visā pasaulē.

Šeit atrodams Kultūras ministrijas apkopojums par Latvijā pieejamajiem digitālajiem resursiem un pakalpojumiem kultūras jomā. 
 

 

KULTŪRAS MINISTRIJAS UN PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRA IZSTRĀDĀTĀS VADLĪNIJAS

 

Ņemot vērā, ka ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību visā valstī ir izsludināta ārkārtas situācija – laika posmā no 2020.gada 13.marta līdz 2020. gada 14. aprīlim ir atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces, gājieni un piketi virs 200 cilvēkiem.

Saskaņā ar Latvijā valdošo tiesību doktrīnu, tiesu praksi un normatīvo aktu regulējumu nepārvarama vara (šai gadījumā valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību) neatbrīvo puses no saistību izpildīšanas, bet gan attaisno to neizpildīšanu uz nepārvaramas varas laiku. Līdz ar to brīdī, kad nepārvarama vara būs izbeigusies, noslēgtie un “iesaldētie līgumi” atsāks savu darbību.

Tādejādi PTAC informē: ja puses nevienojas citādi, tad uz šo brīdi normatīvie akti neuzliek par pienākumu pakalpojumu sniedzējiem atmaksāt patērētājiem atcelto pasākumu biļešu vērtību. Taču uzreiz pēc nepārvaramas varas apstākļu izbeigšanās pakalpojuma sniedzējiem ir jāatsāk noslēgto līgumu pildīšana. Sadarbībā ar Kultūras ministriju un pasākumu organizētāju nozares pārstāvjiem esam vienojušies, ka repertuārā ieplānotās izrādes un koncerti iespēju robežās tiks pārcelti uz vēlāku laiku, uz pasākumiem iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā. Informācija par pārcelto pasākumu norises laikiem tiks paziņota pēc iespējas ātrāk pēc ārkārtas situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.

Gadījumā, ja pasākumu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, iespēju robežās patērētājiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu attiecīgā organizatora pasākumu vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

 

 

 

 

https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/jaunumi/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem-4959

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.