Jaunumi

Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde jau šo svētdien

16. februārī jau piekto gadu pēc kārtas Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē norisināsies Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde – aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm svaigā gaisā teatrālās noskaņās. Katru gadu par šī notikuma patronu kļūst kāds olimpietis – šogad lielos un mazos sportiskajās distancēs vadīs kamaniņu braucēja Anna Orlova, kura dalībniekiem būs sagatavojusi arī īpašu pārsteigumu. Lai arī ziema mūs nelutina ar baltumu, SLĒPOŠANAS TRASĒ SNIEGS VĒL IR PIETIEKAMI, lai pasākums noritētu tikai ar niecīgām izmaiņām scenārijā.

 

Kas: Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde
(aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm svaigā gaisā teatrālās noskaņās)
Kur: Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē
Kad: 16. februārī 14:00 – 17:00
Jāsagatavo: tērps, slīdošs transportlīdzeklis, ziemas priekiem piemērots apģērbs
 

Ieeja bezmaksas!
 

          Leļļu teātra Jautrās Olimpiādes ideja dzima pirms 5 gadiem, kad pirmo reizi eksperimentālā kārtā nolēmām rīkot šādu brīvdabas atrakciju pasākumu. Tas bija liels izaicinājums gan organizatoriem, gan aktieriem - ko un kā darīt, kur dabūt sponsorus balviņām, kā kārtot visas nepieciešamās atļaujas, un pats galvenais - kā paredzēt visus iespējamos laika apstākļus. Pa šiem gadiem esam ieguvuši vērā ņemamu pieredzi, draugus, jaunas idejas un, cerams, gan lielu šī pasākuma dalībnieku pulku. Bildes no iepriekšējo gadu Jautrajām Olimpiādēm varat aplūkot ŠEIT

          Katru gadu Leļļu teātra Jautrajai Olimpiādei ir savs īpašais patrons jeb goda viesis no bijušo olimpiešu rindām, kurš modina dalībniekos sportisko garu un žūrijas sastāvā izvērtē balvu pretendentus. Ledus trašu supervalsts – tā Latviju dēvē pazīstami ārvalstu sporta komentētāji: tādēļ ar patiesu prieku un lepnumu paziņojam, ka šogad par Jautrās Olimpiādes patronesi piekritusi kļūt kamaniņbraucēja Anna Orlova. Atgādinām, ka iepriekšējos gados pasākuma dalībnieki jau tikušies ar svarcēlāju Viktoru Ščerbatihu, biatlonistu Gundaru Upenieku, kamaniņbraucēju Mārtiņu Rubeni un biatlonistu Jēkabu Nākumu.

          Jautrās Olimpiādes centrālais notikums ir „Fantāzijas parāde” – slīdošās pārvietošanās apļa distance, kas jāpieveic pēc iespējas radoši. Šeit nu jāņem talkā izdoma un fantāzija, radot gan pēc iespējas krāšņākus, pārsteidzošākus tērpus, gan oriģinālus, neparastus transportlīdzekļus. Izdekorētas ragavas, plēves, otrādi apgāzts galds, šūpuļzirdziņš, gliemezis, spoki, raganiņas, hokeja tiesnesis, „brāļi Dukuri” – kas tik nav šļūcis pa trasi šo 4 gadu laikā, iegūstot vērtīgas balvas un neaizmirstamas atmiņas par kopīgo gatavošanos. Mēs ticam, ka šie iespaidi mazo dalībnieku sirsniņās nezudīs arī pēc daudziem gadiem, tādēļ aicinām visas ģimenes veltīt laiku, lai kopā ar bērniem izdzīvotu šo radīšanas un gandarījuma brīdi. Balvas tiks pasniegtas nominācijās: Krāšņākais tērps, Oriģinālākais transportlīdzeklis, Kuplākā ģimene un Žūrijas specbalva.

        Katru gadu ir kādas īpašas sacensības, kas domātas tikai pieaugušajiem, un tādas būs arī šogad – „Kamaniņrandiņš šļūcpārī”! Galvenā un vienīgā gatavošanās šai distancei ir ierašanās pāri, tādēļ jau laicīgi šī brīvdiena jārezervē VISAI ģimenei. Lieki piebilst, ka šo sacensību uzvarētējus gaida patiešām iekārojams pārsteigums.

          Lūgums parūpēties par sniega prieku baudīšanai un temperatūrai piemērotu apģērbu gan bērniem, gan sev (drošības pēc paņemot līdzi sausu cimdu pāri). Pasākuma norises vietā būs iespēja iegādāties karstus dzērienus un uzkodas, taču droši var paņemt līdzi arī termosu ar tēju.

          Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde aizņems daļu no trases, savukārt atlikušajā trases daļā turpināsies slēpošana. Ja nu kādam rodas vēlme pirms/pēc vai Olimpiādes laikā izmest kādu loku ar distanču slēpēm, to būs iespējams izdarīt. Pie trases darbojas slēpju nomas punkts:
                                                                        1h                     2h

Slēpju komplekts pieaugušajiem        4.27 Eur          7.11 Eur

Slēpju komplekts bērniem                    2.85 Eur          4.27 Eur

 

 

PASĀKUMA NORISE

No 14:00 –        reģistrācija

15:00               starts „Fantāzijas parādei” – slīdošās pārvietošanās distancei, kurā izrādīt sagatavotos tērpus un transportlīdzekļus

                            žūrijas vērtējumam

16:00               starts vecāku sacensībām „Kamaniņrandiņš šļūcpārī” – tikai pieaugušajiem pāros

14:00 – 17:00   Bokas jaunkundzes ideālās vakariņas – vērības un veiklības disciplīna vismazākajiem
                            Milzu slaloms „Minhene – Vīne” – maislēkšana ar slaloma elementiem
                            Pīlēna Tima slepenā misija – šķēršļu josla mazo pīlēnu gaumē
                            Ņipro kazlēnu lecamtrase – barjerlēkšana salīgo kājiņu sildīšanai
                            Sunča un Kača jautrie iemetieni – zelta klasika ar bumbiņu trāpīšanu spainī
                            Sniega cilvēciņu brīnumdārzs – teritorija sniega būvdarbiem
                            Pinkastes uzrāviens – virves vilkšana līdz spēku izsīkumam
                            Nešpetnā vilka pūtiens – plaušu treniņš bez atlaidēm
                            Ceļš uz Brēmeni – sniega labirints
                            Makša un Morica tālmetieni – sacensības nedarbos ar šīs jomas čempioniem

 

Liels paldies gan mūsu ilggadējiem, gan jaunajiem atbalstītājiem, ar kuru palīdzību esam sarūpējuši gan atrakciju balviņas visiem dalībniekiem, gan lielās balvas galveno disciplīnu uzvarētājiem!

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.