Jaunumi

Martā skatītājus gaida 3 pirmizrādes

Sākusies biļešu tirdzniecība uz marta izrādēm! Tuvojoties pavasarim, Leļļu teātris piedāvā 3 jaunas izrādes. Vairāk par tām lasiet šeit un mājaslapas izrāžu sadaļā, savukārt ar repertuāru varat iepazīties repertuāra sadaļā.

Martā skatītājus gaida 3 pirmizrādes

Jau 1.martā Leļļu teātra Mazajā zālē savus niķus un stiķus izstrādās pasaules slavenākie delveri latviešu trupas izrādē "Makss un Morics", kuru tēlos iejutīsies aktieri Artūrs Putniņš un Daumants Švampe. Izrādes režisors Edgars Kaufelds gan saka, ka izrādes varoņi ir jau pieauguši un kļuvuši nedaudz prātīgāki, bet piekrituši izstāstīt savas dzīves neparastākos atgadījumus ar visām no tā izrietošajām sekām. Izrādes radošajā komandā darbojas arī māksliniece Ieva Ozoliņa un mūziķis Juris Kaukulis.

15. martā notiks pirmizrāde Vijas Blūzmas iestudētajai klasiskajai angļu pasakai „Trīs sivēntiņi un vilks” latviešu trupā. Izrādē, kas domāta pašiem mazākajiem (no 2 gadu vecuma), būs redzamas unikālas – marionešu lelles, ko veidojis mākslinieks Gedimins Kotello. Iestudējuma muzikālo noformējumu radījis komponists Uģis Vītiņš, bet lelles iedzīvinās aktieri Santa Didžus, Ance Muižniece, Miķelis Žideļūns un Anrijs Sirmais.

Marta jauniestudējumu sēriju noslēgs Enīdas Blaitones „Slavenais pīlēns Tims”, ko režisors Māris Koristins iestudēs ar krievu trupas aktieriem. Šī būs klasiska širmja izrāde ar lellēm bērniem no 3 gadu vecuma. Iestudējuma pirmizrāde gaidāma Leļļu teātra Lielajā zālē 22. martā.

Paralēli jaunām izrādēm repertuārā atgriezīsies arī izrādes, kas netika rādītas svētku periodā – „Brīnumpērlīte”, „Snaudošā pūķa pasaka” un „Zaķīšu pirtiņa”.

Savukārt Latvijas Leļļu teātra jubilejas sezonas ieskaņā Starptautiskajā Leļļinieku dienā, 21. martā, teātrī notiks leģendārajam māksliniekam Pāvilam Šenhofam veltītās A. Linē monogrāfijas „Leļļu pasaules goda pilsonis” (izdevniecība „Neputns”) atvēršanas svētki.

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.