Rihards Zelezņevs

Rihards ir ekspresīvs aktieris, kurš ar  savu enerģiju un šarmu var apburt jebkuru. Dzimis un audzis Rīgā, absolvējis Latvijas Kultūras akadēmijas studijas dramatiskajā teātra mākslā ar specializāciju leļļu teātrī. Rihards spēlē ne vien Latvijas Leļļu teatrī, bet piedalās dažādos citos teātra un kino projektos. Riharda kaislība ir mūzika, viņš spēlē bungas grupā "Vectēva papirosi" un ļaujas elektroniskās mūzikas eksperimentiem muzikālajā specvienībā "Effekts". Rihards savu roku izmēģinājis arī izrāžu mūzikas rakstīšanā un teātra izrāžu režijā. Brīvo laiku Rihards pavada klausoties mūziku vinila platēs un bēgot no visiem pie dabas.

Spēlmaņu nakts 2019./2020. balva “Gada jaunais skatuves mākslinieks”

Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2019. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.