Eriks Ādamsons

Smalkās kaites

14+LV
1h   / 1 cēliens
Mazā zāle
20,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Diāna Kondraša
Pirmizrāde: 28.04.2023.

Domas, par kurām daudz nerunā, domas, kas traucē un pārņem citas domas.

Izpētīt un izprast, censties saprast, būt saprotošam. Trīs aktieri ar trīs mākslinieces Kristīnes Jurjānes radītām lellēm iestudējumā izspēlē trīs Erika Ādamsona noveles, kas atklāj cilvēka iekšējās jūtu un domu pasaules sarežģīto, brīžiem patoloģisko, brīžiem smieklīgo dabu, kas katru cilvēku padara neatkārtojamu un unikālu. Varbūt arī Tevi mēdz vajāt uzmācīgas domas?

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Leļļu un kostīmu māksliniece:
Kristīne Jurjāne
Scenogrāfs:
Kristaps Kramiņš
Komponists:
Jēkabs Nīmanis
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons

Video

“Smalkās kaites”- nezūdošas cilvēku vājības jaunā izrādē
SMALKĀS KAITES
Top jauna izrāde pieaugušajiem - SMALKĀS KAITES
Riharda Zelezņeva SMALKĀ KAITE
Malgožatas Apses SMALKĀ KAITE
Artūra Putniņa SMALKĀ KAITE

Atsauksmes

Guna

Fantastiski, oriģināli, dzīvīgi! Labākais, kas pēdējā gada laikā skatīts teātrī.

Liene

Smalkums visos līmeņos. Lieliska aktierspēle. Ļoti patika leļļu / leļļu daļu hiperbolizācija, ar kuru atainotas samilzušie sīkumi. Asprātīgs Ādamsona noveļu dramatizējums, kas uzrunā mūsdienu skatītāju un ļauj patiesi just līdzi un noticēt varoņiem. Vislabāk patika pirmais stāsts. Noteikti iesaku šo izrādi!

Anete

Es aizgāju ar klasesbiedreni, bez augstām cerībām, tomēr iznākot ārā bijām absolūtā starā par to, ko bijām redzējušas! Šādām smalkām kaitēm, jebkurš manā vecumā var mierīgi piekrist, ir tik viegli sākt cepties par sīkumu, kuru neviens cits pat neievērotu. Turklāt ļoti prasmīgi aktieri, kas vienas stundas laikā uzturēja manu pilno uzmanību. Nevar nepiebilst arī leļļu radošo dizainu!

Vēsma

Noteikti aizejiet! Nu ļoooti smalkas kaites! Klasika+ mūsdienas! Izcila aktieru spēle! Tik reālas lelles, ka bieži likās- tas taču vēl viens cilvēks.

Gabriela

Ļoti skaista izrāde ! jāsaka, ka biju to redzējusi vēl arī tikai mēģinājumu procesā, kas gala produkta skatīšanos padarīja vēl interesantāku. piesaistīja visi 3 stāsti, bet visvairāk tomēr tieši "Sarkanās asaras", jo tieši to bijām lasījuši skolā, literatūras stundā ! ļoti patika leļļu dažādība gan izmēros, gan materiālos no kā tie izgatavoti un visi mazie sīkumi pie kā ir piedomāts, veidojot izrādi !! jāsaka, ka izrāde ir arī ar humoru un garlaicīgi nav nevienā brīdī !!

Dace _S

Izrāde patika. Ļoti koncentrētā veidā izstāstīti trīs stāsti par it kā parastiem cilvēkiem. Man īpaši patika problēmu pasniegšanas veids - it kā viegli un ar humoru, bet trāpa mērķī, uzrunā skatītāju un liek domāt. Lelles super! Aktieri malači!!!

Dace

Man patika - viegli un amizanti, tomēr pārdomas raisoši, jo katrā no stāstiem pamanīju arī kādu savu "smalko kaiti", kas lika aizdomāties par tās saknēm un pamatotību. Forša scenogrāfija un lelle vairs nav tikai kustināms objekts - tā saplūst ar aktieri un dažbrīd ir tik pat kā dzīva. Paldies meistarīgajai aktieru komandai!

Ieva

Izcili- īpaši beigas!:)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

K.Balcere. "Bālie zēni kastītēs" teatravestnesis.lv 2023./2

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.