Lilija Berzinska

Lidojošo cūku nams

4+LV
1h 20min  / 2 cēlieni
Lielā zāle
12.00 - 22.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Edgars Kaufelds
Pirmizrāde: 18.03.2022.

Dīvainākie un vienlaikus īpašākie cirka mākslinieki - cūkas, ir apvienojušies Latvijas Leļļu teātra ceļojošajā cirkā ar nosaukumu „Lidojošo cūku nams”! Katrs no šiem talantīgajiem māksliniekiem ir neparasts, jo spēj izpildīt tādu triku, ko nevarētu neviens cits ruksis visā pasaulē. Visi kopā viņi rada pavisam neaizmirstamu cirka izrādi. Lai arī rukšiem pa reizēm gadās kāds strīds, tie tomēr lieliski prot darboties komandā un atrisināt jebkuru radušos likstu. Kad cirkā negaidīti ierodas viesis, kurš nemaz nedzīvo uz šīs planētas, rukšu komandā top palīdzības plāns...

Šī aizraujošā, muzikālā izrāde ar leļļu cirka elementiem sniegs skatītājiem iespēju dzīvē vērot nepārspējamus cirka trikus un iepazīt neparasto cirka aizskatuves dzīvi.

Iegādājieties izrādes digitālo mūzikas albumu ŠEIT - ieņēmumi tiks ziedoti ukraiņu bērnu atbalstam un vajadzībām! 

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Scenogrāfs, leļļu un kostīmu mākslinieks:
Kristaps Kramiņš
Mūzikas autori:
Edgars Šubrovskis, Sniedze Prauliņa
Dziesmu tekstu autors:
Edgars Šubrovskis
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons

Video

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Lidojošo cūku nams"
Latvijas Leļļu teātra izrāde "Lidojošo cūku nams"
Naudas triki - Lidojošo cūku nams - Latvijas Leļļu teātris
„Lidojošo cūku nams” Leļļu teātrī ieradies ceļojošais cirks

Atsauksmes

(No Twitter) Velga Polinska

Svētdienā baudām Leļļu teātris veikumu! Šodien programmā Lidojošo cūku nams! Ai, nu ir taču mums labi teātri! Prieks mums, prieks bērniem un galvā skan: "Te ir, te nav, te ir, te atkal nav!" Nu reāls hits!

Žanna

Ārkārtīgi forša izrāde, kuru nesen visa ģimene noskatījāmies otro reizi! Stilīga, lipīga mūzika, kuru bērni dungoja vēl nedēļu, asprātīgi tēli un aizraujoši triki! Lieliska, nepretencioza izrāde prāta atpūtināšanai bez kaut kādas dižas morāles. Ja prātojat, ko noskatīties, lai vienkārši labi pavadītu laiku, tad šī izrāde ir īstā!

Liene

Lieliska izrāde, kas aizrāva gan mūsu divgadnieci, gan četrgadnieci, gan mūs – vecākus ar saviem asprātīgiem jokiem. Bijām norūpējušies, vai mazākā meita varēs nosēdēt, bet jau ar pirmajām minūtēm sapratām, ka uztraukumam nebūs nekāda pamata. Kā mūzika, tā stāsts bija svaiga radošuma pilns, laiks paskrēja nemanot un dziesmas joprojām atskan mūsu mājās! Ļoti iesaku!

Agnese

Ļoti, ļoti, ĻOTI PATIKA! Labi joki, lipīgi meldiņi, izcili triki. Meitenes - 8g, 7g un 4g visas kā viena bija priecīgas un dziedājā visu ceļu, mājup braucot.

Ruta

Liene uzrakstījusi gluži manas domas... Esam redzējuši ap 20 izrāžu, un uz šo noteikti neietu otrreiz. Pirms braukšanas uz teātri izlasīju atsauksmi, ka šī ir viena no izcilākajām Leļļu teātra izrādēm - mīļie, tā noteikti nav! Arī dziesmiņa par naudu mums ne nu pielipa, ne kā. Vakar gan meitenes (4 un 6 gadi) ķiķināja par Kasi nabu un sprieda, ka Cirka direktoram prātā bijusi tikai nauda, tātad kaut kas jau prātā palika. Pret aktieru darbu nekādu pretenziju!

Liene

Diemžēl bijām vīlušies.. izrādei nevarēja uztvert stāsta morāli, un kāds vispār apakšā ir stāsts. Iespējams būtu palīdzējis, ja izrādē piedalītos "stāstnieks". Ja pirmā daļa beidzās ar it kā problēmsituāciju, tad otrajam cēlienam sākoties šķita, ka ir jauna diena, nevis turpinājums problēmsituācijai. Nedzirdēju, ka zālē bērni būtu dikti smējušies..Izrādes beigās skanēja tik drūma dziesma, ka pat blakus sēdošais bērns pajautāja "kādēļ tik depresīvi" :D Dziesmiņa par naudu gan bija lieliska.

Ilze

Izrādi jau redzējām vairākkārt, bet tik un tā dēli (4 un 7 gadi) prasa uz dzimšanas dienu biļetes tieši uz šo izrādi. Atsauksmes no bērniem - cirks bija kā īstais cirks, bija ļoti smieklīgi. Ļoti patika dziesmiņa par naudas trikiem (vēl joprojām ik pa laikam dzirdu savās mājās “…te ir, te nav, te ir, te atkal nav, naudas triki, naudas triki”.

Inese

Paldies par izrādi ,ļoti jauka un mīlīga.Mazmeitiņai (4 g.) ļoti patika,paldies un veiksmi Jumsturpmak!

Ilze

Ļoti koša, muzikāla izrāde, kas patiks arī vairs ne maziem bērniem. Mūzika ļoti mūsdienīga un ritmiska, izcils aktieri sniegums. Šī ir izrāde kuru zinam, ka apmeklēsim vēlreiz. Prieks, ka tik ļoti dažādojat piedāvāto repertuāru.

Marija Evita

Šī ir viena no izcilākajām leļļu teātra izrādēm. Ļoti aizraujoša, ar lielisku mūzikas pavadījumu un visi tēli bija ļoti interesanti. Meita smējās, bēdājās, smaidīja un dziedāja. Ļoti vēlos iegādāties šīs izrādes video ierakstu un arī mūzikas disku. Te ir, te nav, te ir, te nav, nav..nav..nav..nav..naudas trakums, ir mūsu jaunais brīvdienu meldiņš. Paldies Latvijas Leļļu teātrim par šo skaisto izrādi. Noteikti apmeklējiet ar saviem bērniem ! Bravo!!!

Elza 6gadi

Izrāde ir ļoti forša. Iesaku visiem skatīties. Man patika, ka bija ļoti jautra izrāde un smuki dziedāja.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

D. Jance. Mūsu misija ir raisīt prieku. // Kultūrzīmes. Latvijas Avīze, 2022-03-16

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.