Dana Avotiņa-Lāce

Dana ir dzimusi Preiļos un augusi Līvānos. “Esmu latgaliete un savus novadniekus ar sirdi atpazīstu. Un priecājos mirkļos, kad satiekamies“, saka pati aktrise. Cik vien sevi atceras, viņa vienmēr ir bijusi vērotāja. Mamma mēdza teikt - neturi muti vaļā, vārnas salidos. Būdama maza meitene, viņa lasīja lielus romānus un iztēlojās pasauli interesantos stāstos, krāsās, lietās. Teātris Danai vienmēr licies mistisks un sevī ievelkošs - uzaugot ar izrādēm, ko varēja noskatīties TV, kā mīļāko izrādi no bērnības atmiņām atminas Druvienas “Skroderdienas Silmačos”. Pēc Latvijas Kultūras akadēmijas  Ekrāna un teātra mākslas nodaļas dramatiskā un leļļu teātra aktierkursa beigšanas, uzsāk darbu Latvijas Leļļu teātrī.

Nominēta Spēlmaņu nakts 2006/2007 balvai - "Gada labākais jaunais skatuves mākslinieks".

Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 2005. gada.

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.