Arnita Jaunzeme

Arnita kopš bērnības ir izpaudusies visdažādākajās jomās. Līdztekus labām un teicamām sekmēm skolā, ieguvusi muzikālo izglītību kokles klasē, dejojusi tautas un sarīkojumu dejas, dziedājusi korī. Likumsakarīgi, ka daudzpusīgās spējas un nodarbošanās rezultējās interesē par teātri, jo teātris taču ir visu mākslu sintēze! 2008. gadā LKA tika iegūts bakalaura grāds Mākslās ar specializāciju teātra režijā prof. Māras Ķimeles vadībā. 2012. gadā turpat iegūts maģistra grāds. Pēc studijām Arnita spēlēja un veidoja izrādes neatkarīgajā teātrī “Kabata”, bet, sekojot savam aicinājumam apgūt jaunas prasmes un zināšanas, nokļūst brīnišķīgajā leļļu un objektu teātra pasaulē, kur darbojas gan kā aktrise, gan kā režisore. 

Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 2014. gada.

Arnitas Jaunzemes režisētā izrāde “Ķipars Pipars” (Teātris TT) 2006./2007. gada sezonā bija nominēta “Spēlmaņu nakts” kategorijā Gada labākā izrāde bērniem.

2008. gadā teātra festivālā SETKANI/ENCOENTER, Brno (Čehija) 14 valstu konkurencē par karalienes lomu izrādē “Simbelīns” (rež. Davide Giovanzana) iegūta Festivāla labākās aktrises balva. 

2012. gadā Permā (Krievija) starptautiskā teātra festivālā “Kод Шекспира, Arnita kļuva laureāte, iestudējot viņas veidotu kompozīciju, balstītu uz V. Šekspīra lugas “Otello” bāzes, kā balvu iegūstot iespēju pusotru mēnesi papildināt režijas un aktiermeistarības prasmes starptautiskā teātra laboratorijā Vācijā.

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.