Matīss Millers

Matīss ir dzimis Liepājā - pilsētā, kurā piedzims vējš. Pirms kļuva par aktieri, ir izmēģinājis apgūt daudzus arodus. Mācījies Latvijas mākslas vidusskolā gan multimediju mākslu, gan arī metāla izstrādājuma dizainu, pabeidza friziera kursus, tomēr saprata, ka ne darbs pie datora, ne rotu taisīšana, ne matu griešana īsti nesaista. Pēc Liepājas Vakara vidusskolas absolvēšanas iestājās Latvijas Kultūras Akadēmijā Dramatiskā teātra aktiera mākslas kursā ar specializāciju leļļu teātrī un nonāca Latvijas Leļļu teātrī. Matīss saka:  “Manā dzīvē nozīmīgi ir cilvēki un laiks, kuru mēs pavadām kopā. Katrā ziņā, lai laikam tekot, piedzīvotā nav žēl!“

Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2019. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.