Edgars Kaufelds

Dzimis Rīgā, bērnību pavadījis Čiekurkalnā. Mācījies Rīgas 8. vidusskolā, pēc tam Rīgas pārtikas ražotāju vidusskolā par konditoru, maiznieku, konfekšu ražotāju. Pēc Latvijas Kultūras akadēmijas Ekrāna un teātra mākslas nodaļas dramatiskā teātra režijas kursa beigšanas 2008. gadā nonāca Latvijas Leļļu teātrī. Uzskata, ka leļļu teātris ir neizsmeļama māksla un ka vissarežģītākais, grūtākais un maģiskākais uzdevums ir atdzīvināt lelli. Pirmā lelles loma Edgaram bija izrādē pieaugušajiem "Karmena. Sievietes versija". Edgara režijā Leļļu teātrī ir tapušes vairākas izrādes: "Kas dzīvo rotaļkastē?", "Makss un Morics", "Meitene ar sērkociņiem", "Kaiju karalienes noslēpumi", "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi", "Alise Brīnumzemē", "Puscilvēki", "Jūlijonkuliņš 1" un "Jūlijonkuliņš 2", "Dilles tante", "Lidojošo cūku nams".
 
Latvijas Leļļu teātra aktieris un režisors kopš 2008. gada. Kopš 2023. gada galvenais režisors. 
 
 
 

Publikācijas

D. Jance. Mūsu misija ir raisīt prieku. // Kultūrzīmes. Latvijas Avīze, 2022-03-16

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.