ON THE PIGLET’S HEELS

6+LV
1h 20min  / Act 1
Small hall
22,00 EUR

Nearest performances

About the performance

Dramatization: Ance Muizniece
Premiere: 13.01.2024.

Attention! The world's most famous investigators are calling for help! A piglet is missing! Urgent!

- Responds to the name Nuf-nuf.

- Soft pink, height 37,8 cm.

- Dressed in blue trousers, a blue hat on his head.

- Special features – lisps, gets around hopping and skipping.

Please help us to find our dear piglet, his friends and colleagues miss him very much!

The best detectives will be involved in finding the missing piglet, but it's not enough, the theatre needs help from the audience!

"On the Piglet's Heels" is a walking play with real suspects, witnesses, investigators and evidence, during which we will explore the theatre premises, get to know the world of puppet theatre and take part in an exciting investigation.

Please note that the audience will be divided into three groups. Each team will follow its own investigator, but in the end, everyone will meet again to discover what happened to one of the famous "Three Little Pigs".

Creative team

Director:
Edgars Kaufelds
Artists:
Justine Jasjukevica, Marianna Lapina,
Musical presentation:
Stanislav Kulikovs
Light artist:
Arta Kronberga

Video

SIVĒNAM PA PĒDĀM - Bebenes pratināšana
SIVĒNAM PA PĒDĀM - Kasinabu pratināšana
SIVĒNAM PA PĒDĀM - Vladimira nopratināšana

Comments

Dārta

Vienkārši izcila aktierspēle, labs humors! Bērni (6 un 8 gadi) bija sajūsmā un mums, vecākiem, arī ļoti, ļoti patika! Liels paldies par fantastisko izrādi visiem!

Ivika

Viena varena un lieliska izrāde! Tika aizraujoša un saistoša, ka vēl visu nākamo dienu varējām klasē par to runāt. Tas emociju vilnis bija milzīgs, no prieka līdz bailēm. Mums ļoti patika! Paldies!

Anda

KOLOSĀLA izrāde! Aktierspēle izcila! Patika gan bērniem ( 5 un 7 gadi), gan pieaugušajiem. Iesaku arī turpmāk veidot izrādes, kur mazie skatītāji tiek iesaistīti izrādē.

Zinta

Paldies par vakardienas izrādi. Septiņgadniecei ļoti patika! Un paldies par mūziku vecākiem ;)

Ruta

Brīnišķīga izrāde! Paldies par iespēju nonākt aiz durvīm, kur parasti ieeja aizliegta, un par tradicionālajiem jaukajiem sīkumiņiem, ko saprata tikai pieaugušie! Lieliska aktieru saspēle ar skatītājiem, mums ļoti patika!

Skatītāja

Meita (6 gadi) bija sajūsmā par šo aizraujošo piedzīvojumu. Paldies!!!

Sigita

Vienā vārdā IZCILI! PALDIES,ka radiet kaut ko tik inovatīvu. Šāda pieeja kā iesaistīt mazos inspektorus:) izrādē ir lieliska! Pilnīgi noteikti bērniem tas bija kolosāls piedzīvojums un mums lielajiem bija jasmaida ļoti bieži, redzot cik mazie atbildīgi piegāja izmeklētāja lomai.... Vairs neko nevaru stāstīt, citādi pazudīs visa izrādes maģija. Noteikti iesaku aizvest uz šo izrādi. Tā ir kā kolosāls piedzīvojums! vēl ilgi ar 6. Gadīgo meitiņu runājām par izrādi.Aktieri - visi kā viens BURVĪGI!

Dusmīgais

Pirms divas atsauksmes gan neatbilst patiesìbai, Šo itká Leĺĺu tetra izrádi bez lellèm gan nekādi nav iespèjams saukt par Leĺĺu teàtra izràdi. Tà ir staigàšana pa teātra telpàm lìdzi teàtra aktieriem ar izlikšanos, ka tiek meklèta lelle - siventiņš. Aktieri, protams, spèlè labi, bet tà nebija izràde ar lellèm,

Sanita

Paldies par lielisku izrādi! Bērns sajūsmā par iejušanos izmekletāja lomā. Akrieri lieliski nostradāja. Ar prieku gaidīsim vēl tādas līdzīgas izrādes, kur var līdzi darboties. Paldies par iespēju ielūkoties telpās, kur visim nav ļauts.

Ruta

Bijām uz pirmizrādi. Viena no labākajām Leļļu teātra izrādēm! Paldies par iespēju nonākt tur, kur parasti ieeja aizliegta, un par tradicionālajiem sīkumiņiem pavadošajiem pieaugušajiem! Aktieri perfekti saspēlējās ar mazajiem skatītājiem, manas mazmeitas (5 un 7 gadi) rekvizītu noliktavā saskatīja lelles un dekorācijas no Dižmeža un Lidojošo cūku nama. "Acis vaļā, ausis vaļā, mutes ciet" - arī deguni bija jātur vaļā, tik interesanti likās pievērst uzmanību teātra smaržām... Prasmīgi izmantoti video, ne par daudz, ne par maz. Iesakām šo izrādi!

Elizeja

Kārtējo reizi jums ir izdevies! Lieliska izrāde, kas patika bērniem un kurā bija daudz bonusu vecākiem. Un kārtējo reizi secinu, ka Leļļu teātrī ir izteiksmīgi aktieri, kas piesaista uzmanību arī paši, bez lellēm. Mums ar meitu īpaši patika Poga un Poriņš. Ieteikums tiem, kas prāto, vai nākt - nāciet, ir tā vērts! :) Ir super. Bet gaidiet vairāk labu izrādi, kas notiek dažādās telpās, nevis ekskursiju! Pavisam dziļi teātra noslēpumos nevienam savu degunu bāzt neļauj.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.