Astrida Lindgrēne

Pepija Garzeķe

6+LV
2h 15min  / 2 cēlieni
Lielā zāle

Par izrādi

Dramatizējums: S. Jētestams
Pirmizrāde: 21.11.2010.

Vai džeks var sadraudzēties ar čiksu savā vecumā? Tu atbildēsi - skatoties, kāda meitene! Pareizi! Ar meiteni viss ir kārtībā! Viņa nēsā stilīgas zeķes un smagus zābakus. Viņai ir miljons vasaras raibumu, rudi mati, nenormāli stipras rokas un baigi foršā sirds! Un tas nekas, ka tā meitene ir izdomāta! Jo katram no mums ir vajadzīgs draugs. Īsts draugs, kādu paši vēlamies. Bet... diemžēl ne visiem tāds ir...Ja tici brīnumiem, īstai draudzībai, ja Tev patīk smieklīgi piedzīvojumi un īsta pankroka grupa uz skatuves, tad Latvijas Leļļu teātra izrāde „Pepija Garzeķe” domāta tieši tev.

Brīdinām, ka izrādē tiek izmantots stroboskops!

 

Radošā komanda

Režisors:
Valdis Pavlovskis
Scenogrāfe:
Anita Znutiņa-Šēve
Leļļu un tērpu māksliniece:
Ilze Vītoliņa
Komponists:
Pjotrs Kšištofs Klimeks
Videografika:
Miķelis Urtāns, Rihards Šešo
Kustību režisore:
Lilija Lipora
Tulkojums no zviedru valodas:
Ilze Kačevska
Dziesmu tekstu autors:
Valdis Pavlovskis
Muzikālais vadītājs:
Ervīns Ramiņš

Lomās

Pepija Garzeķe:
Elīna Bojarkina, Baiba Vanaga
Annikas un Tomija māte, Pepijas dubultniece:
Arnita Jaunzeme
Tomijs:
Edgars Kaufelds
Annika, Klauns, 2 vingrotājas, skolnieki:
Evita Klimavičiusa, Lienīte Osipova
Blūms (zaglis), Svilpis (policists):
Artūrs Putniņš
Kapteinis Garzeķe (Pepijas tēvs), Karlsons Dauzoņa (zaglis):
Pēteris Galviņš
Svelpis (policists):
Miķelis Žideļūns
Skolotāja, Grānberga kundze:
Santa Didžus
Priseliusa kundze:
Dana Avotiņa-Lāce , Lienīte Osipova
Lelles vada:
Labais vecītis (Pepijas zirgs):
Miķelis Žideļūns, Artūrs Putniņš
Nilsona kungs (pērtiķis):
Dana Avotiņa-Lāce , Lienīte Osipova
Mūziķi-sikspārņi:
Anrijs Sirmais, Rūdolfs Apse, Rihards Zelezņevs, Miķelis Pirksts

Video

Pepija Garzeķe Latvijas Leļļu teātris
Pepija Garzeķe

Atsauksmes

Daiga B.

Mums ļoti patika!Meitenes bija sajūsmā!Pepija bija izcila un arī pārējie tēli,kolosāli!Paldies par roķīgo mūziku-aplausi no mums bija no visas sirds.Nopirkām ar disku-tagad mājās visi dziedam līdz un purinam matus.Šķiet arī uz Līgo svētkiem bērni dziedās Pepija-Pepija,nevis Līgo Līgo.Sveicieni no fanēm, dvīnītēm 7.g.

Daiga

Šajā izrādē pirmais cēliens man pat patika - īpaši zirgs - iespaidīgs un skaists. Otrais cēliens savukārt likās tāds, ka nebija pat vēlēšanās aplaudēt - skolotāja, sociālie darbinieki, policisti - izķēmoti gan ar astēm, gan izturēšanās stilu. Pepija - skaļa, izturās necienīgi. Anarhijas un analfabētisma slavināšana? Grāmata patika daudz labāk. Diemžēl ieteikt iet uz izrādi nevaru, jo nesaprotu, ko vērtīgu tā māca. Bērniem patika itin labi, jo iespaidīgs šovs.

Rute

Labdien, LLT! Ceru, ka izlasīsi. Ļoti laba izrāde un super Aktieri! Bet ar muzikālo pavadījumu kaut kas jādara, var būt ir kāds tehnisks risinājums kā "pagriezt klusāk". Lai var dzirdēt un saprast vārdus, nevis klausīties tikai skaļus instrumentus. Nav jau koncerts, tomēr vārdam ir spēks un teātrī tas galvenais:)

Marta ome

Arī patīkams pārsteigums. Nebiju gaidījusi tik interesantu izrādi ar "dzīviem" aktieriem.Pepija- izcila.Un Zirgs un Zirnekliene un Zagļi. 2.cēliens nedaudz atslāba. Mūzika nekāda. Nerunāju par izpildītājiem - tie kā reiz malači. Bet meldiņi gluži kā supernovā -stilīgs troksnis.Galvenais, ka ome un Marts (5 gadi) labi izklaidējāmies. Paldies!

Rūdolfs 8

Kapitāli! Man patika. Tētis pat disku nopirka. Jeee,

Baiba

Man ir 8gadi.Tik laba izrāde,bija vērts atnākt,klausījos dzīvo mūziku.Vislabāk patika Pepija Garzeķe un zirgs. Mammai arī patika,laiks pagāja nemanot. Iesāku apmeklēt šo izrādi.

Gita

Liels, liels paldies ( tik liels kā kolosālais zirgs uz skatuves) par šodienas izrādi, kārtējo reizi esmu sajūsmā par leļļu teātri. Jūsu izrādes ir kolosālas, tās liek smaieties un raudāt aizkustinājuma asaras pat vecmāmiņai .Kopā ar mazmeitu staigājot uz izrādēm, esmu kļuvusi par Jūsu fani. Visi cilvēki, kas strādā leļļu teātrī ir ārkārtīgi talantīgi!! Paldies Jums!

Mamma

Tieši vakar apmeklējām šo izrādi ar 7 gadīgiem bērniem! Mūsu secinājums, ka izrāde nav domāta šim vecumam, jo ir ļoti skaļa mūzika ne tikai kā bērnam, bet arī man kā pieaugušajam! Mūzika- skaista, atraktīva, bet vispār nevarēja saprast vārdus- ļoti ātri gan runāja, gan dziedāja, vēl pie tam ar sliktu dikciju!!! Daudz vārdus vispār nevarēja saprast, ko runā! Un vēl tie dūmi, ko laiž iekšā izrādes laikā- viss ir labi, ja ir normas robežās- nevis tā, ka bērnam jau acīs kož!

Tētis

Izrāde ar patīkamu pārsteigumu, ko noteikti negaidīju leļļu teātrī - TĀDUS sikspārņus leļļu teātrī vēl nebiju redzējis (sīkāk nestāstīšu, lai citiem saglabājās intriga...). Zirgs bija izcils - biju sagatavojies pēc izrādes tam veltīt vislielākos aplausus, bet nu laikam ēda zāli, ka nebija redzams:). Bērniem izrāde patika un neredzēju nevienu, kas garlaikotos - tieši otrādi - smiekli laiku pa laikam piepildīja zāli. Mazs ieteikums, kas neattiecas uz šo izrādi - vai ziemā nevarētu tomēr zālē nekurināt tik dikti - dzirdēju daudzus bērnus, kas teica, ka ir karsts un tikai epizodiski ieplūda vēsāks gaiss...

Vārds

Paldies!!! Si tiesam bija loti forsa izrade! Mums loti patika!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

Latvijas Leļļu teātrī atgriežas Pepija Garzeķe. // Ziņas. Latvijas televīzija, 25.08.2020

A. Volmārs. "Pepija Garzeķe Leļļu teātrī". // Ziņas. Latvijas televīzija, 16.11.2010

Izrāde pēc Astridas Lindgrenas garstāsta "Pepija Garzeķe". // RigaTV 24, 08.10.2010

 

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.