Edgars Niklasons

Pothead

7+LV
50min  / Act 1
Small hall
16,00 EUR

About the performance

Dramatization: Edgars Niklasons
Premiere: 12.12.2021.

No one really knows why Harry Pots has a pot on his head. Every day when kids see him come out of his house, they shout: “Pothead! Pothead!” and throw stones at his aluminum headgear. But that's not all – local  rascals Rat, Pidgeon and Greencrow have decided to break into Pothead's home and steal his dearest thing – the pot. Why do they have to act so cruel? Hasn't the strange man suffered enough from his neighbors’ abuse? But what if Pothead is not so innocent after all? One misunderstanding leads to another, and Pothead's life takes a new turn... and new friends. 

A story about comprehending the incomprehensible or trying to look under the "Pot" that we have put upon ourselves to protect us from this cruel world. What is empathy? How does it help in making new friends? What to do when the "Pot" falls off and you must choose – put it back on or trust others and go with the adventure tide?

Creative team

Stage Director:
Edgars Niklasons
Costume designer:
Edgars Niklasons
Stage and puppet designer:
Evita Bēta
Music:
Kaspars Niklasons
Lights designer:
Uldis Andersons
Movement consultant:
Jānis Putniņš

Video

Izrāde "Katliņpauris" Latvijas Leļļu teātrī
Kas ir “Katliņpauris” Latvijas Leļļu teātrī?
“Katliņpauris” izrāde dēliem un tēviem Leļļu teātrī

Comments

Dace

Paldies tiem, kas ieguldījuši darbu šajā izrādē. Ļoti patika gan bērniem, gan vecākiem. Gribētos vairāk tādas izrādes, uz kurām varētu doties skolas vecuma bērni (9 līdz 13 g.v.) kopā ar vecākiem.

Vēsma

Vai izrāde ir par pusaudžiem? - Jā! Vai par attiecībām? -Jā! Vai par vientulību? -Jā! Vai par spēku un dzīvi? -Jā! Mums no 15 līdz 60 patika visiem, jo katrs redzēja to, ko …

Gundega

Vakar biju uz Katliņpauri, paldies par brīnišķīgo izrādi! Aizraujoši gan man, gan mazdēliem. Īpašs paldies Dacei Vītolai - apbrīnojami izteiksmīgi. Lai veicas arī turpmāk!

IO

Izrāde laba. Rosina domāt. Tomēr šķiet, ka vairāk piemērota jau lielākiem bērniem (no 10+). Diezgan daudz lietas bērnam papildus jāpaskaidro.

I.Z.

Nebiju pārliecināta vai doties ar bērniem uz šo izrādi, jo nedaudz mulsināja nosaukums, bet pēc tās biju pārsteigta cik sirsnīga, dažāda un interesanta tā bija. Patika ne tikai bērniem, bet arī man pašai. Paldies par tik pozitīvām emocijām un tik sirsnīgu un pārdomātu izrādi.

Madara

Pirms iegādāties biļetes šaubījos, jo nebiju pārliecināta, ka manai dāmai izrāde patiks. Velti šaubījos, aktieru ansamblis brīnišķīgs. Izrāde lieliska. Dace Vītola pārspēj pati sevi. Bravo!

Roberts

Perfekti uztaisīta izrāde. Viss likās tik īsts. Iznācu no izrādes patīkamā šokā. Meitenēm arī noteikti patiku . Lielās uzslavas aktieriem un režisoram . Noteikti iesaku aiziet.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.