José Cabrero Arnal

Adventures of Piff

3+LV
1h 20min  / Act 2
Main hall
12.00 - 22.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 01.10.1983.

A dog named Piff and his “friend” a tomcat Hercules, Aunt Agathe, Uncle Tonton, Doudou and Rosalie are the characters that need no introduction neither in France, where a caricaturist José Cabrero Arnal created them more than half a century ago, nor here in Latvia, where many generations have grown up with a captivating comic book and the beloved puppet show on the Adventures of the dog Piff.

The never-ending squabbles between the warm-hearted Piff and his rival, the wily cat Hercules, have been staged several times over the years and form a part of the Theatre`s Golden Collection. The wonderful melodies composed by Ivars Vīgners have won the hearts of many listeners and list among the classics of Latvian children`s music.          

Creative team

Stage director:
Arnolds Skutuls, Pāvils Šenhofs
Stage, puppet designer:
Pāvils Šenhofs
Composer:
Ivars Vīgners
Texts of songs:
Jānis Peters
Puppet sculptor:
Marga Austruma

Roles are played by

Video

Izrādes UN ATKAL PIFS... tīzeris
Un atkal Pifs...

Comments

(No Twitter) Kristīne

Bijām ciemos pie Pifa Leļļu Teātrī. Mazā priecīgi noskatījās abus cēlienus, tiesa, pēc izrādes sēdēšanai bija pieteiks karš - riktīga raķete. Pats teātris skaisti izremontēts, un aktieri malači. Man vēsmas un atmiņas no pagātnes, bērnam iespēja apgūt kultūru teātrī.

Agita

Pifs ir jautra un aizraujoša izrāde, kas piemērota dažādiem vecumiem. Pēc izrādes bērni vēl ilgi dungoja dziesmiņu "Krustmāte Agate". Izrāde ir koša. Bērni labprāt skatītos arī turpinājumu, jo Pifs nebeidz pārsteigt ar savām asprātībām un jokiem.

Aija

Nu nav gluži bērnības atmiņas, bet dziesmas sirsnīgas un maziem bērniem piemērots

Diāna

Superīga izrāde, patika gan man pieaugšajam, gan bērniem. Smējos kopā ar bērniem. Tiešām no sirds iesaku šo izrādi gan saviem radiem, gan draugiem.

Vera

Pifa piedzīvojumi ir mana trīsgadnieka mīļākā grāmata. Cik laimīgs viņš bija ieraudzīt grāmatas varoņus uz skatuves! Tik koša, mīļa un ļoti muzikāla izrāde. Piemērotākais bērnu vecums, manuprāt, 3-4 gadiņi, bet arī piec/sešgadniekam būtu interesanti. Mums ar dēlu ļoti patika Valda Vanaga izpildījums. Tik skaista balss! Paldies sirsnīgs!

Zane

Ļoti vīlāmies izrādē! Sižeta līnija nav uztverama be bērniem ne pieaugušajiem ! Ar Pifa piedzīvojumiem notikumi uz skatuves nav sasaistāmi! Pirmajā cēlienā uz skatuves notiek nevienam nesaprotams haoss ar kliegšanu , kas nav patīkamas nevienam! Otrā cēliena vidū diemžēl aizgājām kopā ar vēl puszāli! Diemžēl šs nav klasiskais stāts par Pifu! Dziesmas protams bija jaukas , bet ne tāpēc mēs armazuļiem dodamies uz leļļu teātri! Skumji!

Kika

Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.

Līga

Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!

Zane

Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums

Sandra

Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.