Brothers Grimm

Snow White and the Seven Dwarfs

4+LV
1h 30min  / Act 2
Main hall
12.00 - 22.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 26.10.2018.

Who hasn`t heard of a lovely little princess, whose wicked stepmother - the Queen forces her to work as a scullery maid?

And here they are again, the beloved fairy-tale characters, coming alive on the stage of our puppet theatre. Once again the cruel Queen asks her usual question to the Magic Mirror and learns that Snow White is the one, the fairest in the land. Once again the Huntsman takes Snow White to the forest and she finds her shelter in the cottage of the seven dwarfs. Once again the jealous stepmother tries to get rid of Snow White and once again a true love prevails sweeping away all evil and wickedness in its path.

Creative team

Stage director:
Maris Koristins
Stage, puppet designers:
Anita Znutiņa-Šēve, Pāvils Šenhofs
Sculptors:
Anna Nollendorfa, Natālija Davidoviča
Video designer:
Evita Bēta
Lights designer:
Uldis Andersons
Composer:
Silvestrs Zemgals
Texts of songs:
Daina Strelēvica

Video

"Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" Latvijas Leļļu teātrī (latviešu trupa)
"Rūķu mode" Latvijas Leļļu teātrī

Comments

Anna

Skaista un interesanta. Atainota oriģinālā pasaka. Šī ir Leļlu teātra klasika tāpat kā Pelnrušķīte, Sniega karaliene - kur piedalās skaistās lelles!

Dace

Paldies Leļļu teātrim par brīnumjauko izrādi Sniegbaltīte un septiņi rūķīši. Tikām ievesti īstā pasaku pasaulē. Beigās tik īsti nevarēja saprast, kas notiek ar ļauno karalieni. Mūzika pabaismīga, gaismas šaudās, un karaliene pazūd. Bērniem tas tāds bailīgs brīdis. No bērnības atceros, ka rūķīši sauca, ka karaliene iekrita aizā. Paldies par izrādi.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.