Pīlēns Tims Lienīte Osipova
Māte Pīle Santa Didžus
Kaķēns Melnītis Anrijs Sirmais
Zoss Tille, Varde Kvāka Dace Vītola
Lapsa Dana Avotiņa-Lāce
Āzis Buls, Runcis Sniedziņš Edgars Kaufelds
Vistiņa Penija, Zirneklis Pīters Silvija Bitere
Pērtiķis Bimbo, Suns Tops Miķelis Žideļūns
Pīlēns, taurenītis Silvija Bitere

Publikāciju pašreiz nav
bērna tētis28.04.2014.
Super izrāde atkal, bērni smejas un aplausi nerimstas. Kaķis Sniedziņš bija nepārspējams jokdaris un scenārijs ir ideāls bez nevajadzīgiem modernismiem.
Everita30.01.2017.
Labdien, Plkst.14 ielikt izradi mazakajiem ir loti nepareizi. Berni taja laika gul diendusu. Un ta tam vajadzetu but. Busim pateicigi un priecigi tikt uz izradi atbilstosa laika, piem., 11:00 un/vai 17:00, 18:00.. Un vel, manuprat, loti acimredzami ir saprotams, ka milzigs pieprasijums ir uz Tris siventini un vilks. Vai tiesam nerastos iespeja to uzvest vairak par 2 reizem menesi. Ta ir visspateicigaka izrade bernam pirmo reizi iepazities ar teatri un izradi kaa tadu, kas rastu turpmaku milestibu uz to... Paldies, Mes.
Aigars07.12.2015.
Bijām pirmo reizi ar 2.5 gadīgo meitiņu, aizrāva līdz ar pirmām minūtēm un nekāda satraukuma vai nesāks garlaikoties :)
Maija01.06.2016.
Fantastiska izrāde. Meitene 3.5 g. skatījās aizrautīgi un vēl ilgi pēc izrādes atdarināja galvenos varoņus un runāja par to izdarībām, ļoti pozitīva izrāde. Iesaku! Lai gan bija mazāki un jūtīgāki bērni, kuri laikam pārbijās un raudāja, bet tas tā ir parasti.
Justīne30.01.2017.
Mūsu bērna pirmā izrāde! Bērns bija ļoti ieinteresēts, es pat teiktu - kā uzburts uz skatīšanos! Pateicoties šai izrādei, tagad nav bail doties uz citām! Ļoti sirsnīga! Bērns gan smējās par jautrajām izdarībām, gan vilka lūpu uz bēdām juzdams līdzi varoņiem! Īpaši iesaku, kā pašu pirmo izrādi bērna dzīvē! :)
Marta04.03.2020.
Super izrāde, 3 gadnieks noskatījās ne brīdi neatslābstot un no sirds izsmējās. Tikai lūgums vecākiem pievērst uzmanību ka ir 3+. Bija sanākuši arī mazāki bērni, kas ātri sāk garlaikoties.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Enida Blaitona

Slavenais pīlēns Tims

Izrādes ilgums: 1:20, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Dramatizētājs: M. Koristina skatuves versija
Pirmizrāde: 26.04.2014.
Režisors: Māris Koristins
Mākslinieks: Gedimins Kotello
Komponists: Uģis Vītiņš
Dziesmu teksti: Daina Strelēvica
Tulkojums latviešu valodā: Ārija Silabriede

Par izrādi

Mazs, nebēdnīgs pīlēns, kurš izmanto katru izdevību, lai sastrādātu nedarbus, vai tomēr savas nelielās pasaules īstens varonis, kurš uzdrīkstas būt drosmīgs, taisnīgs un patiess, nebaidoties tādēļ iekulties nepatikšanās? Slavenais pīlēns Tims nāk no visai parastas pīļu ģimenes, kas dzīvo visai ierastā mājdzīvnieku sabiedrībā ar savu ikdienu, paražām, tenkām un attiecībām. Taču Tima ziņkāre un dzīvesprieks ir spēcīgāks par mātes aizliegumiem – tā var nokļūt gan jautros, gan visai bīstamos piedzīvojumos. Kurš no tiem izkulsies ar veselu, bet kurš ar apskādētu ādu? Leļļu stāsts par slaveno pīlēnu Timu gaidīs skatītājus no 2 gadu vecuma!


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >