Enid Blyton

Tim the Famous Little Duck

2+LV
1h 20min  / Act 2
Main hall
12.00 - 22.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 26.04.2014.

Tim is a frolicsome and somewhat naughty duckling, which uses every chance he gets for getting into trouble. Though, maybe he is just a true hero in the small world of his daring to be brave, honest and fair despite what he might stumble upon. Tim the Famous Little Duck comes from a rather ordinary duck family that lives among very ordinary farm animals the everyday life of which does not lack issues common in each society – custom and traditions, relationship and gossiping. However Tim`s curiosity and jolliness prevails over his mother`s warnings and his eagerness brings him through the passage of funny but not less dangerous adventures. And who will be the lucky one to escape by the skin of his teeth? To learn more, come and see the play! The story of Tim the Famous Little Duck welcomes our youngest viewers starting from the age of 2. 

Creative team

Stage director:
Maris Koristins
Stage, puppet designer:
Gedimins Kotello
Composer:
Uģis Vītiņš
Texts of songs:
Daina Strelēvica
Translation:
Ārija Silabriede

Roles are played by

Tim:
Lienīte Osipova
Mother Duck:
Santa Didžus
Cat Blacky:
Anrijs Sirmais
Goose Tilly, frog :
Dace Vītola
Fox:
Dana Avotiņa-Lāce
Billy goat, cat Snowy:
Matīss Millers
Hen Penny, spider Peter:
Kristina Varsa
Monkey Bimbo, dog Top:
Martiņš Gailis
Duckling, butterfly:
Kristina Varsa

Video

Slavenais pīlēns Tims

Comments

Marta

Super izrāde, 3 gadnieks noskatījās ne brīdi neatslābstot un no sirds izsmējās. Tikai lūgums vecākiem pievērst uzmanību ka ir 3+. Bija sanākuši arī mazāki bērni, kas ātri sāk garlaikoties.

Justīne

Mūsu bērna pirmā izrāde! Bērns bija ļoti ieinteresēts, es pat teiktu - kā uzburts uz skatīšanos! Pateicoties šai izrādei, tagad nav bail doties uz citām! Ļoti sirsnīga! Bērns gan smējās par jautrajām izdarībām, gan vilka lūpu uz bēdām juzdams līdzi varoņiem! Īpaši iesaku, kā pašu pirmo izrādi bērna dzīvē! :)

Maija

Fantastiska izrāde. Meitene 3.5 g. skatījās aizrautīgi un vēl ilgi pēc izrādes atdarināja galvenos varoņus un runāja par to izdarībām, ļoti pozitīva izrāde. Iesaku! Lai gan bija mazāki un jūtīgāki bērni, kuri laikam pārbijās un raudāja, bet tas tā ir parasti.

Aigars

Bijām pirmo reizi ar 2.5 gadīgo meitiņu, aizrāva līdz ar pirmām minūtēm un nekāda satraukuma vai nesāks garlaikoties :)

Everita

Labdien, Plkst.14 ielikt izradi mazakajiem ir loti nepareizi. Berni taja laika gul diendusu. Un ta tam vajadzetu but. Busim pateicigi un priecigi tikt uz izradi atbilstosa laika, piem., 11:00 un/vai 17:00, 18:00.. Un vel, manuprat, loti acimredzami ir saprotams, ka milzigs pieprasijums ir uz Tris siventini un vilks. Vai tiesam nerastos iespeja to uzvest vairak par 2 reizem menesi. Ta ir visspateicigaka izrade bernam pirmo reizi iepazities ar teatri un izradi kaa tadu, kas rastu turpmaku milestibu uz to... Paldies, Mes.

bērna tētis

Super izrāde atkal, bērni smejas un aplausi nerimstas. Kaķis Sniedziņš bija nepārspējams jokdaris un scenārijs ir ideāls bez nevajadzīgiem modernismiem.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.