Kristīna Varša

Kļūt par aktrisi bija Kristīnas bērnības sapnis. Bet pirms pārvērst savu sapni par īstenību, viņai izdevās iegūt zinātņu bakalaura grādu vadībā, strādāt telefona informācijas dienestā, iziet visas trīs interviju kārtas bankā un atteikties tur strādāt. Un tad viņa saņēma diplomu kā Jaroslavļas Valsts teātra institūta drāmas teātra un kino aktrise. Kristīnai patīk strādāt teātrī bērnu auditorijai, jo tikai bērni var būt tik atklāti, tieši un tik spilgti paust savas emocijas. Vislielākais prieks ir tad, kad ir iespējams radīt pasaku, maģiju, un bērni tam patiesi tic. Tad var jūsties kā īsta burve! Kristīna ļoti mīl dabu, atklāt jaunas vietas, pastaigāties pa dabas takām, mīl jūru, Vecrīgu, gardu kafiju, šokolādes saldējumu un trollīšus Muminus.

Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 2014. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.