Karlsons Aleksandrs Jonovs
Brālītis Kristīna Varša
Māte Elīna Feofanova
Tēvs Deniss Martinjaks
Beta Irina Krasta
Bose Jurijs Luniks
Gunilla Jūlija Meščerjakova
Kristers Vladimirs Svoboda
Rulle Nadežda Bahvalova
Fille Olga Larina
Pelle Pēteris Galviņš
Bokas jaunkundze Lilija Sūna

Publikāciju pašreiz nav
Алёна25.05.2018.
Фрекен Бок просто покорила! Получила колосальное удовольствие от 2 действия. Спектакль хороший, по началу немного смутил образ Малыша, который казался достаточно взрослым. Хороший юмор, выдержан стиль. Деткам понравились проказы Карлсона.
Anna12.02.2020.
Superīga izrāde! Varbūt brīžam par skaļu, bet visumā forša. Bērniem zālē ļoti patika. Nebija nekādas garlaikošanās. Visi bija pilnībā iekšā izrādē. :)
Tatjana01.04.2016.
Очень хороший спектакль! Ребёнок в восторге! Всем рекомендую! Дочка немного испугалась хлопушек, но это совсем маленький минус.
Ludmila16.05.2016.
Прекрасный спектакль! Как и всегда, великолепная игра актёров! Интересно и родителям и детям. Спектакль насыщен действием и пронизан юмором. Рекомендую для семейного просмотра ;)
Елена27.03.2017.
спектакль замечательный, все молодцы, но особо хочется выделить Фрёкен Бок - она просто божественна
Имя07.05.2018.
Спектакль очень веселый, яркий и интересный. Замечательные декорации, веселая музыка, хорошие актеры! Понравился Малыш и Карлсон, Фрекн Бок! На одном дыхании, море удовольствия! Спасибо!
Анастасия26.09.2019.
Очень понравился спектакль. Ребенка впечатли танцующие в темноте плюшки
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Astrida Lingrēne

Малыш и Карлсон, который живет на крыше.

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 1:45, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 4+
Dramatizētājs: Stefans Jētestams
Pirmizrāde: 03.03.2012.
Režisors-inscenētājs: Kārlis Auškāps
Režisore: Laila Kirmuška
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Raimonds Pauls
Dziesmu teksti: Valdis Pavlovskis
Horeogrāfe: Lilija Lipora
Tulkojums no latviešu valodas: Vladimirs Novikovs

Par izrādi

Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parast zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir izrāde visai ģimenei- mazajiem skatītājiem tas ir brīnumains stāsts par lidojošu, labsirdīgu vīriņu, savukārt vecāki varēs pasmieties par karikatūrisko ģimenīti.

Rakstniece Astrīda Lindgrēne savos darbos vienmēr ir aizstāvējusi sabiedrībā atstumtākos, nabadzīgākos, vientulīgākos cilvēkus. Karlsons vienmēr ir bijis gaidīts viesis gan bērnu, gan pieaugušo vidū. Latvijas Leļļu teātra skatītājiem – bērniem un viņu vecākiem Karlsona atnākšana varētu palīdzēt uzlabot savstarpējās attiecības ģimenē un sabiedrībā. Tas varētu atgādināt vecākiem, kā bērniem mācīt un kopt labsirdīgas, iejūtīgas, atsaucīgas, uzticības pilnas savstarpējās attiecības. Cik krāsaina ir pasaule, kad esam savstarpēji laipni, iepriecinām viens otru un palīdzam viens otram. Režisors Kārlis Auškāps domā, ka Karlsons ir katra cilvēka iekšējais “es”, kam prieks dzīvot, satikt citus cilvēkus, skatoties uz pasauli ar priecīgām, labvēlīgām un gaišām acīm. Astrīdas Lindgrēnes Karlsons ir autores vēlējums cilvēkiem – mācīties saprast un mīlēt, lai pasauli darītu labāku

Brīdinām, ka izrādes laikā tiek izmantoti pirotehnikas efekti!


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >