Pēc latviešu tautas pasakas motīviem

Vecīša cimdiņš

3+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Arnitas Jaunzemes skatuves versija
Pirmizrāde: 06.12.2019.

Katru gadu rūķi – Tirkšķis, Tarkšķis un Svilpīte palīdz Ziemassvētku vecītim iesaiņot dāvanas. Bet šogad viss ir citādāk. Rūķi vecīti darbnīcā nesastop. Taču viņiem ir uzticēts īpašs uzdevums – izstāstīt bērniem pasaku. Rūķi stāsta un rāda kā nu mācēdami. Izrādās – tas nemaz nav tik viegli!

Muzikāla pasaka visai ģimenei.

 

Radošā komanda

Režisore:
Arnita Jaunzeme
Māksliniece:
Vita Radziņa
Komponists:
Mikus Frišfelds

Video

Izrāde "Vecīša cimdiņš" Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Inga

Paldies par brīnišķīgo izrādi! Jau 5 gadus kopā ar mazmeitiņām esmu jūsu skatītāja un varu droši apgalvot, ka šī ir viena no vislabākajām izrādēm. 4 gadīgā smējās balsī, plaukšķināja un dziedāja līdzi, es smaidot brīnījos, cik sirsnīgi, atraktīvi un savādāk var stāstīt visiem mums tik zināmo pasaku.

Inita

Skaisti, krāšņi un priecīgi! Paldies par svētku noskaņas radīšanu. Manas simpātijas vilkam par skaisto dziesmu, meitiņas favorīte Pelīte, jo bijusi drosmīgākā!

Antra

Patika ļoti! Jaunie aktieri tik sprigani un dziedoši. 7 gadus vecajam mazdēlam- viesim no Skotijas, tas bija Jaungada brīnums. Arī ome priecīga, jo cimdiņa iespējas paplašinātas. Tā turpināt!

Vārds

Fantastiski!! Gan bērniem patīk, gan vecākiem!! Mazais visu vakaru pāc tam līda cimdiņā!!

Zane

Burvīga izrāde! Daudz mūzikas, krāšńas dekorācijas, satriecoši aktieri! Paldies! Esam sajūsmā par izrādi. 5gadnieks turējās godam, bet 2gadniekam pēc 30min gribējās pievienoties aktieriem. :)

Agnese

Fantastiska izrāde! Absolūti pārsteidza un pārsniedza gaidīto. Patiess prieks skatities kā mazajam, tā lielajiem :)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.