Based on English fairytale

Three Little Pigs and Wolf

2+LV
1h 10min  / Act 2
Small hall
16,00 EUR

Nearest performances

Sold out
Sold out
Sold out

About the performance

Premiere: 15.03.2014.

The tale of three little piglet brothers, the two reckless ones and the third – the prudent one, is known for generations. It has also been staged at our Puppet Theatre for several times, but this particular adaption is meant for our youngest visitors. Scenes of the play are those from the classic fairy tale, played out by lovely piglets-marionettes and a nasty wolf.

What is more important – light-minded enjoyment of life or care for the future? Or maybe it`s worthwhile trying to put heads together and figure out how we could find a balance in order to secure both joy of life and feeling of security. How do Nif Nif, Nuf Nuf and Naf Naf manage to escape from the bad wolf`s teeth? Come and watch the puppet show "Three Little Pigs and Wolf"!           

Warning: stroboscope driven effects are used on the stage!

 

Creative team

Stage director:
Vija Blūzma
Stage, puppet designer:
Gedimins Kotello
Composer:
Uģis Vītiņš
Translation:
Daina Strelēvica

Video

Trīs sivēntiņi un vilks
Leļļu teātrī atgriežas „Trīs sivēntiņi un vilks"

Comments

Kristīne

Liels paldies par izrādi! Manai trīsgadniecei ļoti patika, cītīgi skatījās visu izrādi. Jā, dažiem mazākiem bērniem bija bail no vilka, kaut gan vilks bija ļoti foršs un kā jau vilkam jābūt, ļoti briesmīgs gan nebija, foršs, lillā krāsā un pūkains :) Ļoti patika arī pārējie tēli, protams, sivēni, visi kukaiņi, putni, bites utt. Noteikti iesaku šo izrādi mazajiem skatītājiem :)

Līga

Biju ar 2 gadus vecu bērnu. Pirmo reizi. Ļoti patika. Neraudāja, juta ļoti visiem līdz. Nosēdināju priekšā vienu, noskatījās kopā ar citiem bērniem. Nebija ne par garu, ne par īsu. Iesim vēl!

Dace

Izrāde ir koša un interesantu tēlu pilna! Biju uz izrādi ar meitu (2 gadi un 4 mēneši) - mums ļoti patika! Meita ar interesi sekoja notikumiem un tēliem. Iepriecina humors un kreativitāte izrādē, kas dod iespēju arī vecākiem ar patiesu prieku un interesi sekot līdzi. Iesaku!

AnnP

Aneta03.01.2018. Nemaz nevaru piekrist šim komentāram. Tad jāiet uz zoodārzu, ja gribas redzēt vilku kā vilku, sivēnu ka sivēnu. Es 2x biju šajā izrādē - neviens neraudāja, bet pārsvarā bērni smējās.

Anna

Šī un "Sarkangalvīte un vilks" ir fantastiskas izrādes mazajiem! Arī manai meitai (7 g) ļoti patika. Zālē priecājās gan pieaugušie, gan bērni. Iesaku! Izrāde tiešām ļoti laba - koša, muzikāla, mīlīga un smieklīga un tā liks aiziet ar platu smaidun un jauku noskaņojumu.

Marta

Ļori laba izrāde ar mīļiem tēliem:) Visi tēli fantastiski:)) Neviens nenobijās un neraudāja izrādes laikā.

Aneta

Izrādes laikā mazie bērni raudāja, jo bija bail no vilka. Manam trīsgadīgajam dēlam arī nepatika, vińš teica, ka mežā dzīvo pelēks vilks. Vai tiešām sivēnu nevar uztaisīt kā sivēnu, vilku kā vilku. Neizdevusies izrāde, neiesaku.

Tētis

Tik mīlīgi tēli sen nebija redzēti un pat vilks bija mīļš, ka mazliet pat palika žēl ka to izvārīja zupā:) Laba klasiskā leļļu teātra izrāde, smuka mūzika, tik žēl ka to vilka dziesmu nekur bērns nevar noklausīties vēlāk, jo grib dziedāt un dziedāt atkal... (tas laikam ieteikums ka varbūt melodiju/vārdus var tomēr publicēt internetā). Un vai pareizi sapratu, ka pašās beigās tārpiņš teicās iet dzīvot VĪNA?! istabā - maziem sivēntiņiem vajag vīna istabu?

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.