Indra Sproģe

Joka pēc alfabēts

3+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
18.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Pirmizrāde: 24.03.2012.

Vai alfabēta mācīšanās var būt interesanta un aizraujoša? 2010. gada decembrī iznākusī mākslinieces Indras Sproģes grāmatiņa „Joka pēc alfabēts” pierādīja, ka var gan – izrādās, ar burtiem iespējams ļoti labi spēlēties. Un šī spēle ļoti patīk ne vien bērniem, bet arī leļļu teātra aktieriem, kuri kopā ar režisori Viju Blūzmu nolēma joka pēc uztaisīt izrādi.

Jaunajā izrādē atdzīvojas grāmatas asprātīgie tēli – apaļais ābols, kurš bumbierim cep čības, ērglis, kurš eglē fotografē gliemežu ģimeni un daudzi citi, kas vizuālā, asociatīvā un rotaļīgā veidā palīdz bērniem ātri apgūt un atcerēties sarežģīto alfabētu.

 "Joka pēc alfabēts” tituldziesmas autors Renārs Kaupers izrādes muzikālā materiāla papildināšanu uzticējis komponistam Valtam Pūcem – jau ilggadējam Leļļu teātra draugam.

Radošā komanda aicina pievienoties alfabēta apgūšanas spēlei bērnus no 3 gadu vecuma un pārliecināties, ka mācīšanās var būt jautra un radoša.

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Renārs Kaupers, Valts Pūce

Video

Joka pēc alfabēts
«Joka pēc alfabēts» Leļļu teātrī

Atsauksmes

Ilze

Izrāde ar pievienoto vērtību uz ieinteresētību mācīties pat 3 gadniekam alfabētu. Mūzika un jautrība mācīšanos nerada grūtu. Ļoti patika, iesaku visiem bernudārza vecuma bērniem.

Daina

Bijām ar Alisi (6 gadi) uz izrādi - patika, jo gan mūzika, gan darbības šajā izrādē ir ļoti raitas, Arī alfabēra apgūšanai (vai atkārtošanai) šis ir ļoti labs veids, jo dziedot saturs tiek apgūts labāk un ātrāk.

Madara

Biju ar mazajiem (3 un 3.5 gadi), visu izrādes laiku bērni smējās, dziedāja līdzi, priecājās :) arī man vaigi sāp no smaidīšanas, cik pozitīva izrāde un par to, kā bērni priecājās. Ļoti nepieciešams. Arī pieaugušajiem :)

Anna

Biju ar bērniem (3 g un 6 g). Viņiem abiem ļoti patika, īpaši vecākajam, jo zināja no galvas dziesmiņu un dziedāja līdzi. Izrāde iet tādā vienā ritmā - plūstoši līdz ar dziesmu. Līdz ar to īpašu sižetu no tās var negaidīt. Tomēr tā ir muzikālā izrāde un no tāda viedokļa tā ir forša!

3.5g.v.bērna mamma un tētis

Izrādi vērtējam uz 6/7. Ideja ok, burtiņi un kustības izteiksmīgas. Anrijs Sirmais - bez iebildumiem. Abas aktrises varēja šķobīties mazāk, no tā neviens nebūtu zaudētājs. No sižeta viedokļa - pārāk daudz pirdienu skaņu, cow&chicken stila leļļu dauzīšanas, laikam režisorei mājās ir hiperaktīvs sešgadnieks ;) un kāpec nebija normāls helikopters un čības pannā? :D Citiem laikam ieteiksim citas izrādes.

Dace

Nepatika. Ne man, ne bērnam. Likās pat muļķīga un trula. Piedodiet :( No leļļu teātra gaidījām bērnam atbilstošu sižetu - lelles un pozitīvismu. Nevis pieaugušo ķēmošanos, kliegšanu, vienam otra biedēšanu utt. Pirmo reizi bijām leļļu teātrī, un neveiksmīgi :( Izrāde noteikti nav priekš trīsgadniekiem.

Anna

Meitai (3,5 g.) pusē kļuva nedaudz garlaicīgi, jo, laikam, par smalku tas humors, netiek domiņa līdzi... :) Bet man kā mammai gan baigi patika! Tāpēc teikšu, ka izrāde vairāk lielākiem bērniem, kas saprot un spēj izsekot līdzi tai idejai, un viņu vecākiem :) Mazākiem var kļūt arī garlaicīgi.

Mama Lena

А на русском?... Пусть с акцентом, но что-то новое оригинальное. Формат Белоснежки уже видели. Санта справится:)

Tētis

laba izrāde, lai gan dažus burtus bērni noteikti neatpazītu, taču mūzika un lelles to kompensē ar uzviju

agnese

Labdien, diemžēl nekādi netiekam uz izrādi, jo pirmkārt, vai nu izrāde ir darba dienās,un tā kā neesam no Rīgas, tad nav iespējams atbraukt, otrkārt, tikai pāris reizes mēnesī, un tikai pa darba dienām, un treškārt, visas biļetes tiek izpirktas divus mēnešus uz priekšu, Varbūt vērts padomāt, palaist biežāk, un brīvdienās!

inita

Labdien.Doma ir ļoti laba,arī aktieri ir izcili,bet par daudz agresīva izrāde.

agnija

cau man patik alfabec tapec gribu recet jusu teatri

Daniel

когда уже будет на русском? ждем :)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

A. Volmārs. "Joka pēc alfabēts" Leļļu teātrī // Panorāma. LTV 1, 24.03.2012

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.