Indra Sproģe

Funny Alphabet

3+LV
1h 10min  / Act 2
Small hall
18.00 EUR

Nearest performances

Sold out

About the performance

Premiere: 24.03.2012.

Learning the alphabet can be fun actually! Playing with letters and words – simple and enjoyable! This word game brought to children by an artist Indra Sproģe in a wonderful picture book “Funny Alphabet” (“Joka pēc alfabēts”, 2010) is loved not only by kids, but also by our actors, who together with a Director Vija Blūzma felt inspired to play a little and stage a play about a funny alphabet.         

A round apple, which fries slippers for a pear or an eagle, who films a family of snails, and many others are the characters from the book, which come to life on the stage. This special visual-associative manner helps children to learn and memorize the alphabet in a friendly, playful and easy way.

Renārs Kaupers, who has written the song “Funny Alphabet”, entrusted to Valts Pūce, a longtime friend of our Puppet Theatre, to write additional music for the play.   

Our creative team invites children starting from the age of 3 to come and see for themselves that learning alphabet couldn't get more fun than this!

Creative team

Stage director:
Vija Blūzma
Stage, costume, puppet designer:
Anita Znutiņa-Šēve
Composer:
Renārs Kaupers, Valts Pūce

Video

Joka pēc alfabēts
«Joka pēc alfabēts» Leļļu teātrī

Comments

Ilze

Izrāde ar pievienoto vērtību uz ieinteresētību mācīties pat 3 gadniekam alfabētu. Mūzika un jautrība mācīšanos nerada grūtu. Ļoti patika, iesaku visiem bernudārza vecuma bērniem.

Daina

Bijām ar Alisi (6 gadi) uz izrādi - patika, jo gan mūzika, gan darbības šajā izrādē ir ļoti raitas, Arī alfabēra apgūšanai (vai atkārtošanai) šis ir ļoti labs veids, jo dziedot saturs tiek apgūts labāk un ātrāk.

Madara

Biju ar mazajiem (3 un 3.5 gadi), visu izrādes laiku bērni smējās, dziedāja līdzi, priecājās :) arī man vaigi sāp no smaidīšanas, cik pozitīva izrāde un par to, kā bērni priecājās. Ļoti nepieciešams. Arī pieaugušajiem :)

Anna

Biju ar bērniem (3 g un 6 g). Viņiem abiem ļoti patika, īpaši vecākajam, jo zināja no galvas dziesmiņu un dziedāja līdzi. Izrāde iet tādā vienā ritmā - plūstoši līdz ar dziesmu. Līdz ar to īpašu sižetu no tās var negaidīt. Tomēr tā ir muzikālā izrāde un no tāda viedokļa tā ir forša!

3.5g.v.bērna mamma un tētis

Izrādi vērtējam uz 6/7. Ideja ok, burtiņi un kustības izteiksmīgas. Anrijs Sirmais - bez iebildumiem. Abas aktrises varēja šķobīties mazāk, no tā neviens nebūtu zaudētājs. No sižeta viedokļa - pārāk daudz pirdienu skaņu, cow&chicken stila leļļu dauzīšanas, laikam režisorei mājās ir hiperaktīvs sešgadnieks ;) un kāpec nebija normāls helikopters un čības pannā? :D Citiem laikam ieteiksim citas izrādes.

Dace

Nepatika. Ne man, ne bērnam. Likās pat muļķīga un trula. Piedodiet :( No leļļu teātra gaidījām bērnam atbilstošu sižetu - lelles un pozitīvismu. Nevis pieaugušo ķēmošanos, kliegšanu, vienam otra biedēšanu utt. Pirmo reizi bijām leļļu teātrī, un neveiksmīgi :( Izrāde noteikti nav priekš trīsgadniekiem.

Anna

Meitai (3,5 g.) pusē kļuva nedaudz garlaicīgi, jo, laikam, par smalku tas humors, netiek domiņa līdzi... :) Bet man kā mammai gan baigi patika! Tāpēc teikšu, ka izrāde vairāk lielākiem bērniem, kas saprot un spēj izsekot līdzi tai idejai, un viņu vecākiem :) Mazākiem var kļūt arī garlaicīgi.

Mama Lena

А на русском?... Пусть с акцентом, но что-то новое оригинальное. Формат Белоснежки уже видели. Санта справится:)

Tētis

laba izrāde, lai gan dažus burtus bērni noteikti neatpazītu, taču mūzika un lelles to kompensē ar uzviju

agnese

Labdien, diemžēl nekādi netiekam uz izrādi, jo pirmkārt, vai nu izrāde ir darba dienās,un tā kā neesam no Rīgas, tad nav iespējams atbraukt, otrkārt, tikai pāris reizes mēnesī, un tikai pa darba dienām, un treškārt, visas biļetes tiek izpirktas divus mēnešus uz priekšu, Varbūt vērts padomāt, palaist biežāk, un brīvdienās!

inita

Labdien.Doma ir ļoti laba,arī aktieri ir izcili,bet par daudz agresīva izrāde.

agnija

cau man patik alfabec tapec gribu recet jusu teatri

Daniel

когда уже будет на русском? ждем :)

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.