Publikāciju pašreiz nav
agnija10.12.2013.
cau man patik alfabec tapec gribu recet jusu teatri
inita02.01.2014.
Labdien.Doma ir ļoti laba,arī aktieri ir izcili,bet par daudz agresīva izrāde.
agnese17.03.2014.
Labdien, diemžēl nekādi netiekam uz izrādi, jo pirmkārt, vai nu izrāde ir darba dienās,un tā kā neesam no Rīgas, tad nav iespējams atbraukt, otrkārt, tikai pāris reizes mēnesī, un tikai pa darba dienām, un treškārt, visas biļetes tiek izpirktas divus mēnešus uz priekšu, Varbūt vērts padomāt, palaist biežāk, un brīvdienās!
Tētis17.03.2014.
laba izrāde, lai gan dažus burtus bērni noteikti neatpazītu, taču mūzika un lelles to kompensē ar uzviju
Anna14.11.2016.
Meitai (3,5 g.) pusē kļuva nedaudz garlaicīgi, jo, laikam, par smalku tas humors, netiek domiņa līdzi... :) Bet man kā mammai gan baigi patika! Tāpēc teikšu, ka izrāde vairāk lielākiem bērniem, kas saprot un spēj izsekot līdzi tai idejai, un viņu vecākiem :) Mazākiem var kļūt arī garlaicīgi.
Dace22.01.2018.
Nepatika. Ne man, ne bērnam. Likās pat muļķīga un trula. Piedodiet :( No leļļu teātra gaidījām bērnam atbilstošu sižetu - lelles un pozitīvismu. Nevis pieaugušo ķēmošanos, kliegšanu, vienam otra biedēšanu utt. Pirmo reizi bijām leļļu teātrī, un neveiksmīgi :( Izrāde noteikti nav priekš trīsgadniekiem.
3.5g.v.bērna mamma un tētis 03.04.2018.
Izrādi vērtējam uz 6/7. Ideja ok, burtiņi un kustības izteiksmīgas. Anrijs Sirmais - bez iebildumiem. Abas aktrises varēja šķobīties mazāk, no tā neviens nebūtu zaudētājs. No sižeta viedokļa - pārāk daudz pirdienu skaņu, cow&chicken stila leļļu dauzīšanas, laikam režisorei mājās ir hiperaktīvs sešgadnieks ;) un kāpec nebija normāls helikopters un čības pannā? :D Citiem laikam ieteiksim citas izrādes.
Anna12.02.2020.
Biju ar bērniem (3 g un 6 g). Viņiem abiem ļoti patika, īpaši vecākajam, jo zināja no galvas dziesmiņu un dziedāja līdzi. Izrāde iet tādā vienā ritmā - plūstoši līdz ar dziesmu. Līdz ar to īpašu sižetu no tās var negaidīt. Tomēr tā ir muzikālā izrāde un no tāda viedokļa tā ir forša!
Daniel02.12.2013.
когда уже будет на русском? ждем :)
Mama Lena24.11.2014.
А на русском?... Пусть с акцентом, но что-то новое оригинальное. Формат Белоснежки уже видели. Санта справится:)
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Indra Sproģe

Joka pēc alfabēts

Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 3+
Pirmizrāde: 24.03.2012.
Režisore: Vija Blūzma
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Valts Pūce, Renārs Kaupers

Par izrādi

Vai alfabēta mācīšanās var būt interesanta un aizraujoša? 2010. gada decembrī iznākusī mākslinieces Indras Sproģes grāmatiņa „Joka pēc alfabēts” pierādīja, ka var gan – izrādās, ar burtiem iespējams ļoti labi spēlēties. Un šī spēle ļoti patīk ne vien bērniem, bet arī leļļu teātra aktieriem, kuri kopā ar režisori Viju Blūzmu nolēma joka pēc uztaisīt izrādi.

Jaunajā izrādē atdzīvojas grāmatas asprātīgie tēli – apaļais ābols, kurš bumbierim cep čības, ērglis, kurš eglē fotografē gliemežu ģimeni un daudzi citi, kas vizuālā, asociatīvā un rotaļīgā veidā palīdz bērniem ātri apgūt un atcerēties sarežģīto alfabētu.

 "Joka pēc alfabēts” tituldziesmas autors Renārs Kaupers izrādes muzikālā materiāla papildināšanu uzticējis komponistam Valtam Pūcem – jau ilggadējam Leļļu teātra draugam.

Radošā komanda aicina pievienoties alfabēta apgūšanas spēlei bērnus no 3 gadu vecuma un pārliecināties, ka mācīšanās var būt jautra un radoša


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >