Alise Ilze Āboltiņa
Hercogiene Dace Vītola
Karaliene Arnita Jaunzeme, Dana Avotiņa-Lāce
Baltais Trusis Pēteris Šogolovs
Marta Zaķis Miķelis Žideļūns
Cepurnieks Artūrs Putniņš
Susuriņš Vladimirs Svoboda
Karalis Anrijs Sirmais
Putns, Zivs, Muša u.c. Silvija Bitere

Anna14.11.2016.
Es kā mamma varu teikt, ka aktierpēle bija laba, ideja diezgan interesanta, BET ne bērniem. Daudzi zālē teica "garlaicīgi", daudzi, protams, skatījās ar interesi... taču "Alisei Brīnumzemē" jābūt raibai, košai, krāsainai, lai izjūti to trako, neparasto pasauli... bet šī izrāde, diemžēl, bija blāva, padrūma, mūzika tāda mistiska... bērniem nebija brīnuma sajūtas.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Luiss Kerols

Alise Brīnumzemē

Izrādes ilgums: 1:20, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 6+
Dramatizētājs: E. Kaufelda skatuves versija
Pirmizrāde: 17.05.2015.
Režisors: Edgars Kaufelds
Māksliniece: Rūta Briede
Scenogrāfe: Liene Pavlovska
Komponists: Jēkabs Nīmanis

Par izrādi

Alise nokļūst Brīnumzemē. Šeit viņa sastopas ar visdažādākajiem brīnumiem, trikiem, maģiskām parādībām un visai dulliem, Brīnumzemes pasaulē mītošiem personāžiem. Alise tiek ierauta neizskaidrojumu notikumu virpulī, bet skatītājiem atliek vien padomāt par to, vai brīnumi tiešām notiek vien pasakās, vai ik uz soļa, un atliek tos tikai pamanīt.

Citkārt sevī noslēgtais, klusais un korektais profesors Lūiss Kerols, ar mazo meiteni Alisi braucot laivā pa Temzu, bijis ļoti labā garastāvoklī – smējies, jokojis, aizrautīgi stāstījis pasaku par Alises piedzīvojumiem Brīnumzemē, pats iedvesmodamies no savas izdomas. Tādējādi radies stāsts par to, cik reizēm nesaprotama un vienlaicīgi arī aizraujoša un smieklīga ir mūsu pasaule, raugoties tajā ar bērna acīm.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >