Pifs Vija Blūzma
Herkuless Miķelis Žideļūns
Teicējs Valdis Vanags
Krustmāte Agate Silvija Bitere
Dudū, Rozālija Lienīte Osipova , Santa Didžus
Tontons Edgars Kaufelds

Publikāciju pašreiz nav
Sandra24.10.2017.
Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.
Zane24.10.2017.
Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums
Līga21.11.2017.
Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!
Kika21.11.2017.
Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.
Zane17.02.2021.
Ļoti vīlāmies izrādē! Sižeta līnija nav uztverama be bērniem ne pieaugušajiem ! Ar Pifa piedzīvojumiem notikumi uz skatuves nav sasaistāmi! Pirmajā cēlienā uz skatuves notiek nevienam nesaprotams haoss ar kliegšanu , kas nav patīkamas nevienam! Otrā cēliena vidū diemžēl aizgājām kopā ar vēl puszāli! Diemžēl šs nav klasiskais stāts par Pifu! Dziesmas protams bija jaukas , bet ne tāpēc mēs armazuļiem dodamies uz leļļu teātri! Skumji!
Marta11.10.2020.
Ļoti jauka izrāde, meita bija sajūsmā (3 gadi un 8 mēneši) - smējās, sižetu lielākoties saprata un dziesmām diedāja līdzi. Ļoti piemērota izrāde šādam vecumam. Iegādājāmies arī CD, noteikti iesaku arī to. Pirms izrādes nopirkām grāmatu "Pifa piedzīvojumi" un palasījām, tāpēc Pifu meita atpazina uzreiz un ļoti priecājās. Vienīgais mīnusiņš, ka nevarēja redzēt labi tādas epizodes kā caurums sienā sēžot pirmā rindā, bet tas ir saprotams, ka pirmajai rindai ir savi plusi un mīnusi.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Žozē Arnāls

Un atkal Pifs...

Izrādes ilgums: 1:20, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 3+
Dramatizētājs: Pāvils Šenhofs, Arnolds Skutuls
Pirmizrāde: 01.10.1983.
Režisors: J. Cimmermanis, V. Sergejičevs
Mākslinieks: Pāvils Šenhofs
Komponists: Ivars Vīgners
Dziesmu tekstu autors: Jānis Peters
Leļļu skulptore: Marga Austruma

Par izrādi

Izrāde skatāma tiešsaistē vietnē bilesuparadize.lv.

Ģimenes biļetes cena 10.00 EUR.

Iegādātais kods pēc aktivizācijas derīgs 72 stundas. 

 

Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi.

Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas. 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >