An African fairy tale

How Brother Rabbit Won the Lion

3+LV
1h 15min  / Act 2
Small hall
16,00 EUR

Nearest performances

About the performance

Dramatization: Stage version V. Bluzma
Premiere: 06.10.2022.

The forest is full of woodland creatures – the fox, the wolf, the crow, the rabbit. They keep themselves busy with daily chores, quarrels, and teasing. One day a stranger intrudes their familiar routine. The Great Lion who wants to lord over everybody and set his order that other find neither convenient nor pleasant and acceptable. When all the diplomatic efforts fail, Brother Rabbit must find a way how to deal with the intruder to save both himself, and his friends.

The story of Brother Rabbit who won the Lion has gained the heart of many readers. This marionette play about the witty and mischievous hero and rescuer of the forest is staged by Vija Blūzma. The colorful and musical stage play is meant for kids aged three and older.

Creative team

Stage director:
Vija Blūzma
Stage, puppet and costume designer:
Gedimins Kotello
Composer:
Mikus Frišfelds
Consultants in marionette making:
Aleksandrs Jonovs, Jury Lunik
Ligts designer:
Uldis Andersons

Video

“Kā brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”. Drosme un cīņa
Jauna izrāde “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”
MEŽA PREMJERA vēlēšanu uzvarētājs

Comments

Kate

Mums patikās. Mums ļoti patikās un nākamreiz atnesīsim puķes. Teodors, 5 gadi, patikās viss, arī vilks. Pilnīgi viss. Lote, 3 gadi, arī patikās viss, arī vilks :) Mammai (gadus nevēlas publiskot) ļoti patika trusītis un lauva un mūzika pozitīvā un reps un humoriņš.. Sākumā bija brīži, kad nevarējām saprast, kad būs tā lauva un vai esam atnākuši uz īsto izrādi.. Patikās skanīgais sākums, arī smieklīgās vārnas un meža noteikumi. Nepatikas miršana un augšāmcelšanās (mammai). Teodoram patikās. Tētim patika kamīnzāle un aktieri. Teodoram krēsliņi un meitene aktiere. Mammai dziesmas, īpaši pēdējā un plaudēt. Tgd iesim uz sniegbaltīti vai 3 siventiņiem vai Princesi uz zirņa un ņemsim ziedus. Teodoram patikās arī garderobiste, norunājām tikties drīz arī jaunajās vecajās telpas.

Ruta

Brīnišķīga izrāde! Spraiga, muzikāla, dinamiska, ar neuzbāzīgu morāli un Leļļu teātra tradicionālajiem dažiem jociņiem, kurus saprot tikai pieaugušie skatītāji. Mums (4 un 6 gadi) ļoti patika, iesakām!

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.