Māra Cielēna

Trakulīte sandalīte

2+LV
1h   / 2 cēlieni
Mazā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 16.03.2013.

Cimdiņi pazaudējās...                                                                                                                                                       

Cepure aizmirsās...

Zābaks noslēpās...

Jaka nosmērējās...

Sandales iekāpa peļķē...

Man prasīja – Kāpēc?

– Nezinu... maziem bērniem tā gadās...

 

Māras Cielēnas dzejoļi vēsta par bērniem un vecākiem pazīstamām ikdienas situācijām un rosina rotaļīgā veidā tik galā gan ar slapjiem cimdiem un pazaudētām šallēm,  gan ar netīrām mutēm un citiem līdzīgiem gadījumiem.

 

Uzveduma literāro pamatu veido Māras Cielēnas dzejoļi no krājumiem „Trakulīte sandalīte” un „Krupītes kurpītes”.

 

BRĪDINĀM, KA IZRĀDĒ TIEK IZMANTOTS STROBOSKOPS!

 

IZRĀDE NOMINĒTA "SPĒLMAŅU NAKTS 2012/2013" BALVAI KATEGORIJĀ "GADA IZRĀDE BĒRNIEM VAI JAUNIEŠIEM" 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Uģis Vītiņš

Atsauksmes

Salaspilī

Šodien ar diviem pirmsskolas vecuma bērniem, labā noskaņojumā, devāmies uz "Trakulītes Sandalītes" izrādi Salaspilī. Teātris bērniem sagādāja jautrību. Tomēr mēs, vecāki, palikām domīgi un vīlušies par lētas māžošanās elementiem un par dzejas marginālo vietu izrādē. Ko mazajiem mācīja šī izrāde? Nu, ja nu vienīgi - visu dienas otro pusi cīnāmies ar sprauslāšanu un spļaudīšanos, ko mazie mācījās no Sandalītes...Gribētos jau, lai mazo skatītāju spējas uztvert labo, skaisto, pamācošo, izglītojošo, gaumīgo netiktu novērtētas par zemu! P.S.Pieļaujam, ka varbūt "jēga" pazuda iespējamas īsināšanas dēļ - izrāde ilga nevis stundu, kā rakstīts, bet aptuveni 45 minūtes. Ar cieņu, salaspilieši.

Sandra

BURVĪGA, JAUTRA, SMIEKLĪGA izrāde! tā saka Madara 4 gadi Pēc izrādes garderobē ģērbāmies, tad meitiņa jautāja vai rīt atkal brauksim pie klauniem!? Arī man mammai patika, ne mirkli nelikās garlaicīgi! Izrādes Ieteicamais vecums 2+ Es gan ieteiktu vecākiem padomāt varbūt īstais vecums būtu 3 gadi. Cik zinu pēc pieredzes bērniem 2 gadu vecumā ir bail no Klauniem, Madarai bija (noteikti visiem tā nav), bet zālē šāda vecuma bērnus vajadzēja pierunāt, lai tomēr mēģina skatīties.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.