Aleksandrs Veselovs

Saulīte un sniega cilvēciņi

2+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)

Par izrādi

Pirmizrāde: 07.12.2013.

Mazuļiem no divu gadu vecuma domātā izrāde stāsta par diviem sniega cilvēciņiem, kuri nolemj uzmeklēt saulīti. Padzirdējuši, ka līdz ar saules atnākšanu, tūlīt pat izkusīs, sniega cilvēciņi dodas ceļā cauri mežam – viņiem tik ļoti negribas izkust! Ceļā sniega cilvēciņi sastop meža iemītniekus – vāverīti, lācēnu, zaķēnu un kokus, kuriem salā un sniegā klājas ļoti grūti. Sniega cilvēciņi saprot, ka visi pārējie gaida sauli, jo bez tās nevar iztikt, un viņu sniega sirsniņās vēlme aizkavēt saulītes nākšanu pārvēršas – cilvēciņi lūdz veco, gudro vārnu lidot pie saules un aicināt to nākt pēc iespējas ātrāk. Līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem, sniega cilvēciņi sāk kust un drīz vien viņu vietā no zemes izspraucas pirmie pavasara vēstneši – sniegpulkstenītes.

„Sirsnīgā luga par sirds siltumu un iejūtību veidota pēc rumāņu tautas pasakas motīviem. Tās galvenais vēstījums – ja centrēsimies tikai uz sevi, nerēķināsimies ar citiem, iznākums būs skumjš”, stāsta režisors Māris Koristins. 

Radošā komanda

Režisors:
Māris Koristins
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Valdis Zilveris
Dziesmu teksti:
Daina Strelēvica

Lomās

Sniega meitenīte:
Dana Avotiņa-Lāce
Sniega puisītis:
Miķelis Žideļūns
Vāverīte, Zaķis, Lācēns, Vārna:
Lienīte Osipova

Video

Saulīte un sniega cilvēciņi

Atsauksmes

Jasmīna

Ļoti interesanta izrāde, jo izrāde ir muzikāla, meitiņai bija 1.10 g.v., kad apmeklējām un ļoti patika, skatījās aizrautīgi. Katrā ziņā dziesmas aizraus jebkuru mazulītī izrādes laikā. Paldies!

16.12.18

Izrāde skaļa. 2 gadniekam par skaļu, rakstīts 2+… bet absolūti nav atbilstošs teksts un skaļums un mūzika. Mazi bērni bīstas. Iesaku no 4 gadu vecuma

Vārds

Ļoti jauka muzikāla izrāde. Patika gan 3, gan 7 gadigam

Liene

LOti jauka izrāde, patika visiem gan 1, 3, 7 gadigam.

Inese

Ļoti patika izrāde manam dēliņam un man arī!Mūzika,joki,stāsts-viss gaumīgi un atbilstoši vecumam!

Anita

Vai tiešām šī ir tā pati izrāde no mūsu bērnības "Kur Tu esi saulīte, mums ir Tevi jāsatiek...."? Jauki!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.